24 members have voted

  1. 1. Kako farbati kocku?

    • DTM race sa reklamama
      10
    • German clean look
      14


Recommended Posts

perla belooooooo

Link to post
Share on other sites

Siva je isfurana, ova DTM+neke reklamice je ludilo, po mom misljenju, mnogo i redje a i upadljivije bas kao sto ce i zvuk biti...

Link to post
Share on other sites

Ja nikada nisam video ove boje sa reklamama na kocki,ali verujem da boli glava koliko dobro izgleda...ako uskoro farbam auto,definitivno ce biti DTM look sa bojama Motorsporta...

Link to post
Share on other sites

Ne moze 2 kocke :D

Sledeca je E36-ica, sasija kupe ceka tuzno :dance3:

Ali ona ce biti striktno za stazu, ulicu nece dodirnuti, kocka ce se vozikati po ulicama. Mozda neka kocka pikap, ali ce morati sledecu godinu da ceka :D

Link to post
Share on other sites

Aaaa,nije mi dobro od ove M3-ojke... :shok:

@StunterSM Koje staze u Srbiji,majke ti??? :D A sto se tice pikapa...nemoj kocku da skrnavljujes... :D Dobar fazon bi bio da se u nekog pikapa ubaci npr. m20b25 ili jos bolje m50 i teras. Spustis malo,neka felnica i to je to... Evo imam ja npr pikapa Datsun 720 Dual cab,zadnja je vuca,samo sto ima slab Nissanov motor,pa ne moze da se zeza sa njim,ali da je jaci,bilo bi itekako zanimljivo... :yes:

Link to post
Share on other sites

Aaaa,nije mi dobro od ove M3-ojke... :shok:

@StunterSM Koje staze u Srbiji,majke ti??? :D A sto se tice pikapa...nemoj kocku da skrnavljujes... :D Dobar fazon bi bio da se u nekog pikapa ubaci npr. m20b25 ili jos bolje m50 i teras. Spustis malo,neka felnica i to je to... Evo imam ja npr pikapa Datsun 720 Dual cab,zadnja je vuca,samo sto ima slab Nissanov motor,pa ne moze da se zeza sa njim,ali da je jaci,bilo bi itekako zanimljivo... :yes:

Polako, jedno po jedno :)

Ko kaze da nam je Srbija granica :pilot:

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Ja sam ga uzivo video kod Mikija i Saleta u Zemunu, iskreno tad sam i prvi put video te boje za kocku i bas mi se dopalo. Taman ce biti mesta i za reklamu :dance3:

Cekaj svoj red! :P Prvo ja na moju belu MT2 lepim to! :)

Link to post
Share on other sites