Recommended Posts

Dakle u nekoj sam nedoumici oko naplate stete vozila. Naime juce uvece(oko 11h) sam isao do aerodroma i vracao se ka BG Surcinskim putem iza, i odma posle one cuvene prve krivine posle pumpe, neposredno pre ulaska u drugu krivinu sacekala me je opaka rupa ako se to uopste moze tako nazvati jer fali celo parce puta ! U poslednjem trenutku pokusao sam da je izbegnem ali ipak na kraju roknuo u provaliju. Pocepao gumu istog trenutka iskrivio felnu i zakacio donji deo branika jer je nizi auto u pitanju (Audi S3)... E sada posto nisam imao vremena tada i bilo jako kasno a zurio sam, namestio sam rezervnu i odvezo se do kuce.

Mene zanima da li u ovakvim slucajevima znaci pozvati pandure da naprave uvidjaj itd, jer koliko sam upoznat da, ali me zanima da li kasnije idem u osiguranje ili kod ovih za puteve kako sta?! Jer meni je najmanji problem da se vratim tamo sa sve pocepanom gumom i felnom u gepeku i namontiram sve. Sta ciniti i da li da nakarikam jos nesto tj da li postoji jos nesto pametno sto se ne zna kod ovakvih slucajeva?

Link to post
Share on other sites

Rekao sam ti da ne skreces sa 180km/h, da si vozio zakonski dozvoljenom brzinom sa tim autom si mogao da zakocis bar 20m od rupe, mogao si da je izbegnes kao i onog bmw-a u Vojvodjanskoj ulici onaj dan a mogao si i kocku tako da sjebes pa ti ova naplata nista ne bi znacila :acute:

Link to post
Share on other sites

Postoji prica da je izlazak patrole na teren u ovakvim slucajevima 10 000 dinara, da li neko zna da li je to istina?

Link to post
Share on other sites

Postoji prica da je izlazak patrole na teren u ovakvim slucajevima 10 000 dinara, da li neko zna da li je to istina?

To su samo price, nije istina..

Link to post
Share on other sites

Rekao sam ti da ne skreces sa 180km/h, da si vozio zakonski dozvoljenom brzinom sa tim autom si mogao da zakocis bar 20m od rupe, mogao si da je izbegnes kao i onog bmw-a u Vojvodjanskoj ulici onaj dan a mogao si i kocku tako da sjebes pa ti ova naplata nista ne bi znacila :acute:

Verovao ili ne upao sam u nju brzinom 40km/h jer je tamo inace los put, ali nije bilo osvetljeno auto naiso u susret malo zaslepio i eto ga, da sam isao brze stv k'o zna sta bi bilo ... A onaj bmw da me je udario ja bi mu propisno mnogo lakse uzeo pare nego sada znas i sam ..

Dakle sta ciniti

Link to post
Share on other sites