Recommended Posts

Ljudi potrebna mi je mala pomoc oko kupovine navigacije. Btw. hocu da uzmem neku dobru i pouzdanu navigaciju koja ne baguje i koja je brza, vidim ljudi dosta hvale ovu garmin pa me zanima vase misljenje ? Hvala.

Link to post
Share on other sites

Sto rece 325ixA,vise ti se isplati neki bolji telefon... Ne znam da li ima Garmin navigacija za Android,ali ima za Nokiu (Symbian),i mogu ti reci da je savrsena... Koristim je 2 godine i nema mesta koje mi nije nasao i odveo... :D

Link to post
Share on other sites

Imam garmin nuwi 250W, koristim je 6 godina, prezadovoljan sam.

Imao sam razne navigacije na raznim telefonima, ali ipak je zasebni uredjaj bolji, napravljen je za to, pronalazi satelite brzhe, i baterija mu traje duzhe.

Mape su mu odlichne, precizne, i "crackabilne" :D

A nije ni skup.

Link to post
Share on other sites

Za sad jos nista nisam uradio, ali ako garmin budem kupovao to cu kupiti preko ebay-a jer su kod nas duplo skuplje, npr garmin 2595 lmt je na ebay-u 160e kod nas me 35.000din. za ostale modele da ne spominjem.... ili jednostavno instaliram mapu u telefon, ali za to mi trazili 2500din.

Link to post
Share on other sites

Kakav Garmin, kao crtani film je naspram Igo Primo. Instaliraj IGO u neki android(npr Galaxy S) i radice ti extra. To ti je izdatak od 100e. Mozes i jeftinije da prodjes, kupi neku no name navigaciju ili Bear, Bluberry i sl, cesto su sa igo programom, ako nisu lako se ubaci i resio si problem. Mnogo vise mogucnosti, opcija.. Koji telefon sad imas, ubacicu ti ja u symbian garmin ili na android igo. Odakle si?

Link to post
Share on other sites

Garmin mape su najpreciznije i najdetaljnije za Srbiju i ex Yu (Scg route i Adria route). Imao iGO na telefonu, znam o chemu pricham.

Link to post
Share on other sites