Recommended Posts

  • Replies 57
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 1 month later...

pa to nije ni namenjeno za prehladu i kijavicu. Ides na more a zao ti je da potrosis hiljadu dve dinara i rizikujes tamo racune od minimum 500 eura pa po par desetina hiljada eura, bilo sta da ti se desi... sta je u toj glavi da mi je znati...

Link to post
Share on other sites

pa nece meni tamo bre da presadjuju bubrege pa da mi naplate par desetina hiljada evra lecenje hahahahahahahaha e kuku sta sve necu da cujem jos :lol2:

Radi se o tome da osuguranje koje izvadis kod nas, mora pokrivati troskove lecenje do minimum 30000E ,

to ne znaci da TO ISTO osiguranje kosta 30000E

Link to post
Share on other sites

I tako.. :) Sale opusteno, to su dobri momci, nema potrebe za tenzijom

Razmenite neke korisne informacije, bez vredjanja, svi ste stalni posetioci foruma tako da nije lepo videti da se prozivate :)

ma opusteno ;) nego njih niko nista ne dira a oni samo provociraju i vredjaju ,nije to u redu.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Ovde opet zurka

Nisu bre Sale na granici doktori pa da ti tamo traze zdravstveno osiguranje, uozbilji se i ti malo

celu ovu pricu sam pokrenuo jer sam cuo od nekog da ga na granici sa makedonijom drndali zbog tog osiguranja ,ja postavio pitanje cisto da budem siguran a ova dvojica se samo nesto tu ubacuju pa ja reko aj da krenem i ja malo da zezam ;)

Link to post
Share on other sites