Vlaga ispod sedista?


Recommended Posts

Odmah sam otisao i proverio :)

Kada sam sipao vodu u suvazacev otvor voda je curela kroz crevce , i kod tocka kroz one dve rupe...

Kada sam sipao vodu u vozacev otvor voda je curela kod tocka kroz rupe, ali je i kapljalo malo ka sredini(Kapiram da je od toga i bara unutra :) )...

:S :wacko: :lol:

sta mi sada predlazes??

Link to post
Share on other sites

Kontaktiraj ovog momka ....

....Uglavnom je odvod kod sofersajbne,zaprlja se i ne moze voda da otice gde treba,zatim se povecava nivo i ulazi kod spojeva izmedju ventilatora i kabine.Ja sam sve to skidao,posto ta dihtung guma je trula,i zamenuo sa drugim ventilatorom koji ima dobru gumu a jos sam nalio i silikona da jos bolje drzi i to je upalilo,nikad vise vlage. :)

Ja ne znam gde idu ti odvodi od sofersajbne do patosa......ALI, treba da proveris jos jednom da li se odvod na patosu zaglavio u nekoj koroziji (to je bio moj slucaj sa odvodima od sibera)...ILI..s obzirom da kazes da si radio zastitu patosa i krpio sve rupe - da nisi zapusio i taj odvod od sofersajbne??....(deluje blesavo, ali...)

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

E znam dosta ljudi koji imaju isti problem. Kod njih je recimo bio problem u vratima, odstranite cijeli tapacirung s vrata zajedno sa zvucnicima i drzacem za ruku. iza tog tapacirunga na vratima se nalazi zastita koja sluzi za sprjecavanje ulaska vode. No s vremenom ona ispuca na rubovima i onda voda curi kroz vrata u kabinu i nakvasi sve ispod nogu. potrebno je samo zasilikonirati ali dobro zasilikonirati djelove koji su se odvojili od limarije. eto toliko znam o tome mozda je kod nekoga to problem! pozdrav ljudi i sretno..

Link to post
Share on other sites
  • 9 months later...

Na istom autu isti problem, na vozacevoj strani je sve suvo a na suvozacevoj sam danas usisao oko 3 litre vode, odvodi sa sibera cisti, odvodi ispod sofersajbne cisti, na podu ne vidim nikakvu rupu stvarno ne znam gde bi ovolika voda mogla da udje, trebalo bi da je ogromna rupetina sudeci po kolicini vode u kolima. Ako neko ima ideju gde mi je auto busan :rolleyes: nek pomaze!!!

Link to post
Share on other sites

Skini kasetu, i odole osvetli i pogledaj gore u cosak, tu zna lepo da istruli

Skoro smo kod drugara tu nasli rupu i voda se iz one kutije za odvod i ventilaciju (gde je motor i mehanizam brisaca) lepo slivala na suvozacevu stranu

Link to post
Share on other sites