Recommended Posts

Ponistio sam inspekciju na mojoj kocki i nije nista sijalo u medjuvremenu sam sipao novo ulje i filter nov stavio jer sam probio karter i sad mi se upala inspekija samo ona slova(inspection) i sat onaj sta moze biti jer zna ko:prankster2::huh: i o cemu se radi jel fali ulja ili sta ili sija nako sto bi rekli.

Link to post
Share on other sites

Ja koliko znam to je vremenska inspekcija (zato ima satic) a to je vreme za servis bez obzira na kilometrazu i nije uljni servis za to je lampica levo !

Link to post
Share on other sites

Nemci imaju inspection I i II, kao mali i veliki servis :)

Isto se resetuje, samo moras da drzis pin 7 spojen na masu 12-15 sekundi

Znam casper radio si mi ti reset al se juce upalise slova inspection i onaj sat 9 ili 15 do 12

Da ga samo resetujem jer sam sve pomenjqao na motoru sem ulja u diferencijalu.

Link to post
Share on other sites

Jel moze da upali inspekciju ako nema dovoljno ulja u menjacu:mellow:

Kamo srece da to imas od opreme u kolima. Na e30 su to samo vremenske inspekcije. Nije toliko napredan :)

Link to post
Share on other sites
  • 11 months later...

meni je od skoro izbacio to upozorenje, a ne znam zasto :D vozen jedan dan, sutradan upalio tu lampicu. uradjen je servis, ima jos 4 zelene lampice.

jel neko zna uzrok te pojave?

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

meni je od skoro izbacio to upozorenje, a ne znam zasto :D vozen jedan dan, sutradan upalio tu lampicu. uradjen je servis, ima jos 4 zelene lampice.

jel neko zna uzrok te pojave?

Meni se tacno pali na 10 iljada kad treba da zamenim ulje tako je bilo i sad pre par dana ponisti ga sam i to je to.

Link to post
Share on other sites