Recommended Posts

  • Replies 285
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

"Nije moje da ti popujem al' ipak s'vati poruku"...

Pre svega hvala Bogu da niko nije stradao, kola se porave ili kupe druga dok zivot nikako ne moze da se nadoknadi...

Nesi faca ako ludis kolima po gradu, ili nekim od glavnih ulica, sto pre to shvatis bolje ces da prodjes u zivotu...

Jbg, zao mi je sto si skrcao kola taman si ih lepo sredio ali opet ponavljam moglo je da bude i gore, isto tako moglo je da prodje i bez toga ali sta je tu je...

Pamet u glavu sledeci put i polako po gasu...

Link to post
Share on other sites

Jebes lim cekic cini cuda,bitno da nikom nije nista bilo. Sada mi mozemo tu nesto da se pravimo pametni ali desilo se sta se desilo,ja sam pre par godina skasio kadeta za kog sam pozajmio pare i sada kad god sednem u kola setim se svega. <_<

Link to post
Share on other sites

ma moze da se sredi ako nije krenuo i kos,i to ljudi sredjuju u srbiji jelte,rade panteri i ostala prirucna sredstva.

daj sliku motornog prostora da vidimo koliko je unutra poslo.mada ovako izgleda da nije posla donja greda i kos.slikaj to i okaci.

Link to post
Share on other sites

Steta!! Ja gledam na to da kad izlupas auto odma na oglas i teras dalje. Baksuz brate... Izvuci koliko mozes i nadji drugu kocku,ili ako si pri parama e36,e34...

Ja se ne slazem sa tobom druze, nije auto baksus jer mu nista nije otkazalo na kolima da bi se slupao, sam je kriv...

Ja bas naprotiv mislim da treba da ponovo krene sa pakovanjem da vidi muku i shvati da je pogresio, jer ako krene tako da lupajedan po jedan, kupuje druga i tako u krug nikad nece da se opameti...

Bane, tebe brate ne zelim da podcenujem ili vredjam, nemoj pogresno da me shvatis, mlad si, razumem ja to i ja sam lupao kola do duse nikad pijan ali sve jedno, svaka skola se placa, sredi kockicu ponovo polako i pamet u glavu sledeci put jbg...

Link to post
Share on other sites

Sto bi uzimao drugi kada se ovo moze srediti, bitno da je glava citava, jebes lim i gvojze! :) Hauba, farovi, vezni lim, branik i jos da se navare ovi limovi unutra, ne znam da li ti je hladnjak probusen, i to je to.

Link to post
Share on other sites