potrosnja plina!!!!


Recommended Posts

:lol: e ljudi,ovi sto prodaju plin,pa oni su zjb-i sve redom.pre neki dan uspeo sam sa 4lit da predjem nevidjenih i neverovatnih 25 km.do tad nisam znao da sam ponosni vlasnik malog sportskog tenka(litle leopard - made in germany army) :blink: :blink: to je strasno sta nam rade da bi zaradili.auto koji je max-o trosio 11.5 po gradu da bez problema potrosi 16 lit.pa ne vozim kamion!!!!to se desava u poslednjih 20-tak dana,nista nije cackano oko p. instalacija,nista oko motora,na benzi vuce odlicno,na plinu........pa kao na plinu.ovo sto mesaju radi vece zarade,to je corku!!! :lol: :lol: :lol: :) :angry:

Link to post
Share on other sites

I kod mene ista situacija sutra idem da promenim filtere i ostala sr***a pa da vidim. Meni potrosi i 18-20l na normalnoj voznji ne preko 3000-3500 obrtaja (1.8 136ks tipo)

Link to post
Share on other sites
haha, pa ljudi batalite se plina.... to je rjesenje....

ja bi,al mi ne da nana :lol: :lol: srbija brate,finansije and dinkic crew! :angry:1

Link to post
Share on other sites
haha, pa ljudi batalite se plina.... to je rjesenje....

....i da znas ,nije smesno :lol: :lol: :lol: :lol:

Link to post
Share on other sites
:lol: e ljudi,ovi sto prodaju plin,pa oni su zjb-i sve redom.pre neki dan uspeo sam sa 4lit da predjem nevidjenih i neverovatnih 25 km.do tad nisam znao da sam ponosni vlasnik malog sportskog tenka(litle leopard - made in germany army) :blink: :blink: to je strasno sta nam rade da bi zaradili.auto koji je max-o trosio 11.5 po gradu da bez problema potrosi 16 lit.pa ne vozim kamion!!!!to se desava u poslednjih 20-tak dana,nista nije cackano oko p. instalacija,nista oko motora,na benzi vuce odlicno,na plinu........pa kao na plinu.ovo sto mesaju radi vece zarade,to je corku!!! :lol: :lol: :lol: :) :angry:

....to je za corku(prim. autora) :blink: :blink: :angry: :angry:

Link to post
Share on other sites

Prvo probaj da promenis pumpu gde tocis plin kao sto je rekao Nesa,govorim ti iz loseg iskustva,a i Babic je u pravu sa 4l plina ces tesko da ustanovis pravu potrosnju,pogotovu sto je kvalitet plina ko zna kakav

Link to post
Share on other sites

Mislim da je u gobalu plin losiji zadnjih dana :)

I meni se nesto povecala potrosnja...a i jos par ljudi mi se zalilo,islo u servis i opet isto,neki su cak radili i kompletan remont isparivaca!!!

Koliko sam ja cuo sve stanice uzimaju plin na istom mestu, u N.I.S.-u jer valjda tako moraju???? :)

Link to post
Share on other sites
Mislim da je u gobalu plin losiji zadnjih dana :)

I meni se nesto povecala potrosnja...a i jos par ljudi mi se zalilo,islo u servis i opet isto,neki su cak radili i kompletan remont isparivaca!!!

Koliko sam ja cuo sve stanice uzimaju plin na istom mestu, u N.I.S.-u jer valjda tako moraju???? :)

Tako je...

I meni se povecala potrosnja na corsi...

Povecanje je realno od proleca, samo se zimi jos vise oseti.

Link to post
Share on other sites

Danas sam pricao sa drugarom njemu vektra 1.6 pocela da trosi i 15l. Svi taksisti ovde kod mene se zale da im se dosta povecala potrosnja.

Link to post
Share on other sites
  • 7 months later...

Od 14-16 litara, motor 320 i M52 E36 coupe. uređaj Voltran sa klapnama. Star oko 1 godinu. Na otvorenom sa normalnom vožnjom oko 10. :) :) :vampire:

Evo malopre sam gledao 36 litara je potrošio na 320 km. Od toga 150 magistrala, 80 auto put i 90 km grad.

Link to post
Share on other sites

caletu je do pre 10 dana odjednom poceo da trrosi 20-22l i da se gusi... ja sam uzeo nesto zatvorio sam malo dovod plina, i jos nesto prestelovao, i sad opet trosi 10.5, 11l i vuce jos bolje... A i zavisi gde sipas, i to dosta zavisi- 1,8l 125konja

Link to post
Share on other sites

Eo dokaza da trosi malo a vuce bolje, to sam ga vozio pre neko vece...

sve na plinu...

ko cuje malo bolje cuce da mi je na drugom skretanju ugasio, na leru, to je to sto me nervira kod plina, sam od sebe, da li zato sto je bio na visokim obrtajim pa je odjednom pao, ne znam... a i nace ne gasi...

Link to post
Share on other sites

Ja sam zapeo sa nivoom rashladne tečnosti, ali nemi je to rešilo problem, proveri da ti nije nizak nivo. :) :) :vampire:

Meni je to univerzalna potrošnja, a kada sipam tamo gde je kvalitetniji troši još manje.

Link to post
Share on other sites