Recommended Posts

Ja se nimalo nisam odusevio............Daleko je to,jako daleko od pravog PIMP my CAR

Link to post
Share on other sites

a dok te ne izvuku naplacaces se po 1000 dindzi za ucesce,tako da bolje da si u startu uzeo normalno kocku

Link to post
Share on other sites

pa da budemo realni nije ni priblizno onome preko okeana ali da mi budemo zadovoljni i ovime pa pogledaj spisak sponzora dugacak je....i jos ti komplet srede auto i to za dz.....i duzan si pravu sitnicu godinu dana nosenja reklama sponzora(sto je izdrzljivo) i minimum 5 puta ucesce na manifestacijama u Srbiji....pa ja se rodjaci tu nista ne bi bunio samo bi ih oberucke primio....

Link to post
Share on other sites

hvala na tome ali ja nemam nameru da mog lepotana prijavim!!!mozda jer imam nameru da pazarim neki e30 2.5 da njega prijavim....e34 nesluzi za to... :) :preved: :preved: :preved: :preved: :preved: :preved: :preved: :preved: :preved: :preved: :acute:

Link to post
Share on other sites

poznajem coveka koji ovo " pokusava da ozivi " , u pitanju je ozbiljan i prilicno posten stariji lik .... ne verujem da bi tu bilo nekog muljanja ali bas da mene izvuku .... nema sanse .... inace uslovi su jako dobri , covek se bavi izradom branika , spojlera itd a u pitanju je strucnjak ....

e sad , zasto sam stavio znake navoda ....... zato sto niko da se nadje da pohvali coveka koji se trudi da donese neku novost na nase prostore vec samo neke primedbe ... pa dajte ljudi molim vas ....

Link to post
Share on other sites
sto se tice ideje pohvaljujem, ali ja moj auto sam pimpujem kako hocu i mogu HVALA

e pa upravo o ovom se radi...i ja bi rade sredjivao svoje auto po svom ukusu makar cekao 100god...uzivam u tome i to mi je postao hobi i kad kupim najmanju sitnicu uzivam u njoj...

svaka cast tom liku,imat ce sigurno pune ruke posla ako se posveti tome i naravno ako se angazuje malo vise da zazivi to...

Link to post
Share on other sites

To da li je auto novogodisnja jelka ili hrpa plastike i spojlera je nase misljenje! Ima ljudi (DOSTA LJUDI) koji to vole!!!

Pa ko voli nek izvoli!

Ja sam odusevljen idejom da neko hoce da donese nesto novo kod nas!

Treba dati podrske coveku, a kod nas ima toliko ljudi koji bi sve uradili da im neko tako sredi kola da se je uopste ne brinem!

Kad bi radio svaki dan po 10 auta za 10 god bi mozda ljudi prestali da se loze na to!

Kod nas ima mnogo ljudi koji su u fazonu TS-a pogotovu lada riva, golfova I ili II, Yugica... i ostalih vrhunskih automobilskih proizvodjaca!!!

Pozdravljam ideju tog coveka!!!

Link to post
Share on other sites

ma saliio sam se za moj auto!!ne bi ja mog bendzu dao nekim nepoznatim ljudima nema sanse :) salim se!!svaka cast za ideju i mislim da ce oziveti ali kad se taj covek dokaze pred svima,n.p.r. na nekom skupu ili na TV-u onda je to to!!reklama je SVE!!!zar ne??!!

Link to post
Share on other sites

podrzavam ideju ili...ako bude neka kičerica i nakaradno bolje da ne uspe .ipak u svetu ne moze svaki auto da se tunira ili redizajnira nekom plastikom tek tako lako dok kod nas je druksa stvar,npr u CH za svaku promenu na autu van standardne opreme potreban je atest (makar stavljali sportske retrovizore)

dok kod nas znate i sami .1000 dindzi nije velika kinta ali bilo bi posteno i oni da ispunjavaju neke uslove i standarde sto se tice tuning- stajlinga a ne da ti izlepe auto nalepnicama ubace kinesku muziku ,caskom izliju spoilere stave pijacarske folije i tanananaaaa valaaaa...ma odma bi ga pod presu ubacio..

inace nisam skeptik, ali u ovom slucaju nebi nikad dao za dz da mi urade auto po njihovom a kamoli dao 1000 dindzi da mi uniste auto..NIKAD makar vozio i juga NIKAD

Link to post
Share on other sites

Onoga dana kada u Srbiji neko pokusa da napravi nesto pozitivno a ostali ga podrze, Sunce ce se verovatno ugasiti... Covek pokusava da uradi nesto i to je pozitivno, kome se ne svidja ima pravo da mu se ne svidja ali ne mora da pljuje. Bilo je pokusaja da se napravi slicna TV emisija koja se zavrsila pre nego sto je i pocela...Sto se mene tice SAMO NAPRED!!!

Link to post
Share on other sites

Ma pazi nemam ja nista protiv ove akcije ali nije lepo ovo nazivati "Pimp my car" sto asocira na "Pimp my ride" a to je mnoooooogo ozbiljnija stvar... Drugo, sto se tice Bmw-a konkretno, licno ga ne volim u T&S fazonu...

Link to post
Share on other sites

Ljudi se nisu nazvali PIMP MY RIDE, sto bi bilo krsenje autorskih prava pa bi MTV mogao da ih tuzi ( ukoliko naprave emisiju sa istim nazivom) prema tome...

Link to post
Share on other sites

ALO DRUSTVO STA SE PREPIRETE DA LI VAM SE SVIDJA ILI NE,OCETE DA UCESTVUJETE ILI NE .....

BITNO JE DA PODRZITE AKCIJU RADI DRUGIH LJUDI

dosta vise prepirki BRE....

Sve pohvale tom liku koji je dosao na tu ideju...

Link to post
Share on other sites

Ko se prepire?? Samo diskutujemo. Inace, ovo nije prvi put, vec je bilo ovakvih akcija. Ja znam samo za jednu gde su sredili Astru... Isti je bio organizator i isto je bilo 1000din za prijavu.

Link to post
Share on other sites