e30 325i M TECH2


Recommended Posts

pozdrav svima! evo da i ja predstavim svoj kredenaclaugh.gif dakle rijec je o bmw kockici ili ti ga e30 325i. auto sam kupio prije 3 godine i do danas me odlicno sluzi ali naravno nakon sto sam napravio neke "preinake". od opreme ima

-stakla na struju

-siber

-maglenke

-el retrovizori

-bc 1

-daljinsko otklj,zaklj

-zadnja klupa iz m3 kocke

-prednja dva sjedala iz e46 sa grijacima

-xenoni

-hella tamni farovi

-smoked zmigavci

-leptir stakla

-cijeli m tech 2 body kit

-radio kenwod sa 4 sonny trosistemca i bass i pojacalo snage 1500w

uglavnom to je to dosta slova pa da ubacim i koju sliku

evo ovakav je kupljen bio je grob ali sam ga kupio samo zato sto nikad nije bio razbijen i sto nije bio trul

2wg57h4.jpg

2nng3c.jpg

2na7czc.jpg

2hhk7sn.jpg

pa sam se odmah bacio na posao ali nazalost imam samo ovu jednu sliku od cijelog projekta kad je rađen

1z1ebtt.jpg

i nakon nekog vremena izgleda ovako znaci polimaren, ofarban iznutra i izvana i felge ofarbane u istu kombinaciju kao i auto

x3v7si.jpg

29bmxbp.jpg

sbufk8.jpg

11ryalz.jpg

30dfiia.jpg

znaci ovo je bilo prije 3 godine,a sad slijedi trenutno stanje auta

Link to post
Share on other sites
  • Replies 63
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

pa kupljene bbs rs 9x16 i 7x16

15gqfyq.jpg

25ssqpz.jpg

i nakon nekog vremena izgledaju ovako

flvzn4.jpg

pa onda kupljene remotec 9x16 i 8x16 i njih sam malo vozao na autu dok nisam rijesio gume i adaptere za rs-ice. auto je onda izgledao ovako na remotec felgama

33n8bwh.jpg

x3mfp.jpg

o05n4o.jpg

29ijuu.jpg

2hxoyac.jpg

Link to post
Share on other sites

i da napokon stavim slike trenutnog stanja auta

21jtzmb.jpg

e9fdro.jpg

161dy6r.jpg

ngnrq.jpg

27ybped.jpg

2afeqna.jpg

11vmjr7.jpg

f1cj75.jpg

dfhttg.jpg

2ry3vnt.jpg

znaci auto je bio serijski 320i pa je ubacen m20b25 motor na kojem je odrađena generalka imam slika kad se sve to radilo stavit cu neki drugi dan. stavljeni su trapovi naprijed nazad isto od 2.5 kocke,bilstein amortizeri i opruge,auspuh odrađen od pocetka do kraja znaci dvije cijevi fi50 sa dva protocna lonca i mogu vam reci da se lijepo cuje. komplet unutrasnjost izmijenjena mada bi volio naci prednja dva m tech sjedala pa da bude sve original ali to otom potom. i u potrazi sam za unutarnjim map light retrovizorom. ugl toliko od mene za sada bit ce jos slika i svega ostalogapleasantry.gif

Link to post
Share on other sites

Lep auto nema sta! Ako bas moras i zelis menjaj sedista, meni licno se ovako jako dopada - cini se da si bas potrefio boju tapacira na vratima i stof na sreini sedista pa izgleda ko fabrika. Tocak na mestu, sve na mestu! Jedino bi mozda bio pun pogodak M50B25 ili M52B28! :D

Link to post
Share on other sites

Lep auto nema sta! Ako bas moras i zelis menjaj sedista, meni licno se ovako jako dopada - cini se da si bas potrefio boju tapacira na vratima i stof na sreini sedista pa izgleda ko fabrika. Tocak na mestu, sve na mestu! Jedino bi mozda bio pun pogodak M50B25 ili M52B28! :D

hvala lijepa,a za sjedista sam rekao da bi volio,a ne da moram da vratim sve u originalno stanje to je ipak samo zelja ako mi nalete negdje dobra sjedista. koliko sam love dao za generalku mogao sam v8 ubacit ali ipak mi se ostaje na tvornici. ide i ova stara krama dobro za svoje godinebiggrin.gif

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

da nije zime nebi se nista ni radilolaugh.gif skinut zadnji most da se promijeni sve sto treba i ne treba dakle novi diskovi i plocice,pakne,sajle rucne,lezajevi,seleni na gredi,seleni na lafetima,manzetne,nosac diferencijala i to na kraju sve lijepo obojit i to je to

2j2u4ur.jpg

2hqunhl.jpg

povareno ojacanje na lafetima

2s8fymc.jpg

poliraju se i farbaju feleg opet,ali sad idu u sivu boju i to je to nema vise kemijanja sa bojama

nlqyk4.jpg

i evo par slika u starom izdanju

fw3b4n.jpg

21decls.jpg

1zpgnj7.jpg

dance3.gif

Link to post
Share on other sites