e30 325i M TECH2


Recommended Posts

  • Replies 63
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

nisam ni ja rekao da je bela najbolja vec da dobro stoji na mt kocki,ima naravno i boljih boja..npr silver :P :D

da joj dobro stoji to je,ali i da ima boljih boja to isto stoji ali crvena je crvenatongue.gif a silver no comentlaugh.gif a marrakesh

2z71y5k.jpg

ali opet crvena je crvenadance3.gif

30bnxuh.jpg

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Super :e30: sve na mestu, i mene je zabrinulo prvih par slika :) ako nije tajna koje vreme pravi m20b25 na 402m vidim da si bio?

hvalawink.gif nije nikakva tajna vrijeme koje sam napravio u mostaru bilo je 16.1 sa losom reakcijom,losim gumama i sa kratkim diferencijalom bez spere tj.morao sam 4-tu saltat na 402. po mojoj procijeni moze ici oko 15.5 kad je sve kako treba i kad se povade nepotrebne stvarismile.gif

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

evo ga evo... dakle rijesen je zadnji most napokon i nisam se uspio posteno ni provozat i crkla mi getriba.sad je to rijeseno i sve je uredu. u međuvremenu ofarbane felge i preslozene na 8.5x16 i 7.5x16 prije bile 9x16 i 7x16. evo kako to sad izgleda

xdfjt2.jpg

rutwys.jpg

oh8iud.jpg

b3jyj8.jpg

Link to post
Share on other sites

Idealna mera za felne, najbolji kompromis izmedju izgleda i voznih osobina...

Auto, zna se, 5+

Link to post
Share on other sites

@tokyo mozda naprijed kupim rubove od 1,5 inch pa da bude 8.5 nazad i 8 naprijed ali to otom potom

@ivica sad su naprijed gume 195/40 ali stavit cu 195/45 jer ove sad su mi premale i zivcira me ova rupa između blatobrana i gume. ugl rijesit cemo i towink.gif

Link to post
Share on other sites

195/40 je previse tanko, mozda bi 205/40 bilo bolje, mada, redja je dimenzija, stavi 195/45 i sve super, napred i ne treba ici previse sa razvlacenjem...

Kako stojis sa ET-om?

Link to post
Share on other sites

195/40 je previse tanko, mozda bi 205/40 bilo bolje, mada, redja je dimenzija, stavi 195/45 i sve super, napred i ne treba ici previse sa razvlacenjem...

Kako stojis sa ET-om?

ma to sam stavio gume za prvu ruku cisto da ima auto na cemu da stoji. kupit cu sve cetiri 195/45 16. et je nazad -6,a naprijed -2 jer felge su na adapterima pa je zato tako mal et. ma za kocku je to extrarolleyes.gif

Link to post
Share on other sites
  • 7 months later...

bbs rs prodane i dosao red na nove opanke:lol: rijec je o OZ FITIPALDI front 8x17 et45 rear 8.5x17 et45 LK 5x112 adapteri naprijed 2.5cm nazad 2cm i onda et ispada front 20 rear 25 idelano za spustit da nigdje ne zapinje. gume nankang 195/40 17 nove evo koja slika,doduse nisu jos na autu jer trenutno sam u njem ali brzo ce biti :dance3:

2rhqxhh.jpg

10rqnw2.jpg

j965on.jpg

i prije nekoliko dana su bile u ovoj boji ali obojene opet u sivo

2jfzmea.jpg

i evo koja slika jos dok je na rs-u bio cisto da se ne zaboravi

23moj8m.jpg

smds89.jpg

6dwx1y.jpg

B):D

Link to post
Share on other sites