Koliko bi se moglo dobiti za slupani E90


Recommended Posts

Sta mislite koliko bi se moglo dobiti za slupani E90 2007god. 2.0D Karavan krem enterijer, full oprema. sem koze.

Slupano je i 100% neupotrebljivo:

Soferka, krila, hauba, hladnjaci, prednji desni trap. Auto je pocepan po dusini odozdo. Nasankao se na bankinu desnom stranom i kasnije prevrnuo.

Sva stakla sem sofeke su citava, leva vrata su oguljanja ali ne i polupana ali su stakla i sva instalacija citave. Suvozacevosediste je napuklo ali sve ostalo je citavo. Otvoren je samo vozacev airbag. Svi ostali su jos tu. Motor sa svim agregatima je u odlicnom stanju sa sestostepenim menjacem.

Moje pitanje koliko bi se moglo uzeti za takav automobil u kompletu. Znam da moze da se izvuce brdo love ako bi se malo po malo prodavao ali vlasnik ne zeli da ga razvlaci narednih 100god.

Link to post
Share on other sites

Ala ste lupili i ostali zivi, samo motor sa agregatima moze da se proda za 500e i to u varijanti odmah i za 5min. A gde su auspuh, filter cestica, kat. stopovi vrata sa strujom, stakla, enterijer toliko struje, pa airbag-ovi, bocni u sedistima, stubovima, suvozacev... Glupo je da nabrajam dalje. 2000e su mu vec nudili odmah bez ikakve price.

Link to post
Share on other sites

Druze, realno, kada taj auto napuni 20-30 godina kao sto kocka sad ima, mozda ce neko i da trazi tablu instalaciju rucice k.rce palce ali do tad mu taj auto nista ne vredi...

Link to post
Share on other sites

Pa gledas li ti oko sebe ima vec brdo E90 po ulici. A 90% njih nece sigurno kupovati nesto novo kada crkne, a nova kola jos kako crkavaju a svaka sitnica je papreno skupa. Tako da ima potencijalnih musterija dosta a bice ih sve vise.

Link to post
Share on other sites

Pa gledas li ti oko sebe ima vec brdo E90 po ulici. A 90% njih nece sigurno kupovati nesto novo kada crkne, a nova kola jos kako crkavaju a svaka sitnica je papreno skupa. Tako da ima potencijalnih musterija dosta a bice ih sve vise.

Tu se potpuno slazem sa tobom... ma uostalom poslusaj "dobro namerne" savete nasih drugara sa foruma... samo ga baci u neku reku, nemoj nikako da prodas i uzmes neke pare za to sto je ostalo od njega... ipak svi koji voze 7, 8 godina staru trojku kupuju samo nove i original delove... sve puca od para i bogatsva u srbiji... a ovaj sto komentarise staklena zvona nek pogleda koliko kostaju 20 god stari m20, m40 i m50 motori na ovom forumu... ispod 300, 400e nema ni jedan a taj iz e90 vredi barem 5 puta manje posto je novije generacije i nije 20 godina akan.. daj ti lepo oglas za taj auto na polovnim automobilima posto ocigledno da ovde drugarski i za tebe koristan savet retko ko hoce da ti da...

Link to post
Share on other sites

Tu se potpuno slazem sa tobom... ma uostalom poslusaj "dobro namerne" savete nasih drugara sa foruma... samo ga baci u neku reku, nemoj nikako da prodas i uzmes neke pare za to sto je ostalo od njega... ipak svi koji voze 7, 8 godina staru trojku kupuju samo nove i original delove... sve puca od para i bogatsva u srbiji... a ovaj sto komentarise staklena zvona nek pogleda koliko kostaju 20 god stari m20, m40 i m50 motori na ovom forumu... ispod 300, 400e nema ni jedan a taj iz e90 vredi barem 5 puta manje posto je novije generacije i nije 20 godina akan.. daj ti lepo oglas za taj auto na polovnim automobilima posto ocigledno da ovde drugarski i za tebe koristan savet retko ko hoce da ti da...

Druze da bi on prodao motor prvo nekom drugom mora da crkne, kao sto crkava na kockama i 36-icama starim preko 20 godina... Ajde da pitamo par njih koji voze kocke koje su kao iz fabrike da li kupuju polovne delove za svog ljubimca... Moje iskremo misljenje je da onaj ko ima za e90 ima i za nove delove i da samo takve stavlja na svoj auto, jbg mozda gresim ali polazim od sebe ja bih samo nove delove stavljao na takav auto kao sto i na ovaj sto imam stavljam...Sve to realno kada bi stavio na papir mozda i vredi preko 5000e ali sta to znaci kad ne moze da proda ili kad ce 100 godina cekati da proda jedan deo od 50e... Ja sam samo izneo svoje misljenje... Vredi to dosta para i enrerijer i lajsne i motor i rucica kasete unutrasnje :lol: i volan rucica menjaca tepih kompletan ali budimo realni kada ce to neko da kupi za takav auto?

Link to post
Share on other sites

jedan moj pozhnanik, mehanicar, limar, kupio je slupanu astru H 2009-2010 god,pojma nemam, za 1500e (?)prosle godine, i uz malo vestine secenja i varenja je danas u voznom stanju, znaci uzeo je sa namerom da je popravi i proda. Auta su tu negde godina, pa vidi...a taj e90 ne moze da se popravi. Ili da ga da za onoliko koliko mu prvi ponudi ili da izvadi motor proda i mozda jos neki kvredniji, deo a ostalo na kilo, sam si rekao da nece da se cima covek...ne znam

Link to post
Share on other sites

Druze da bi on prodao motor prvo nekom drugom mora da crkne, kao sto crkava na kockama i 36-icama starim preko 20 godina... Ajde da pitamo par njih koji voze kocke koje su kao iz fabrike da li kupuju polovne delove za svog ljubimca... Moje iskremo misljenje je da onaj ko ima za e90 ima i za nove delove i da samo takve stavlja na svoj auto, jbg mozda gresim ali polazim od sebe ja bih samo nove delove stavljao na takav auto kao sto i na ovaj sto imam stavljam...Sve to realno kada bi stavio na papir mozda i vredi preko 5000e ali sta to znaci kad ne moze da proda ili kad ce 100 godina cekati da proda jedan deo od 50e... Ja sam samo izneo svoje misljenje... Vredi to dosta para i enrerijer i lajsne i motor i rucica kasete unutrasnje :lol: i volan rucica menjaca tepih kompletan ali budimo realni kada ce to neko da kupi za takav auto?

Slazem se ja sa tobom ali ljudi su razliciti i mnogo gresis ako mislis da svi kodji imaju automobil mladji od 10 godina kupuju nove delove. Ima previse ljudi koji daju sve pare koje imaju na automobil pa posle ne mogu da skupe ni za servis... znam par ljudi koji su iskesirali 7,8 somica za kola (nije bmw), pa sada nema za sta pas da ih ujede... nemaju ni za servis ni za gume a ne za neke nove delove. Ja podrzavam u potpunosti tvoju varijantu da treba ubacivati nove original delove u kola, par puta mi je to glavu spasilo (bukvalno) ali malo ljudi to radi druze zbog finansijske situacije..

Link to post
Share on other sites

Ja da pogledam?

Pa ti... znas i sam koliko ljudi cene motore, a ovde kao ceo auto ne vredi 500e... nije ok da ako se neko obrati za bilo kakvu vrstu pomoci vi istog spustate sa komentarima kako to k.rcu ne valja i nista ne vredi... nekome treba pomoc a ti mu gurnes prst u oko... nemoj sve da gledas sa visine i da se ponasas kao da si neki glumac a forum tvoja pozornica i jednom budi od pomoci ako se vec razumes u bmw a ne samo da hranis dusu i neki licni ego na nacin na koji to radis... budite malo vise od pomoci a ne toliko nadmeni jer niko ovde nije dosao da slusa necije pametovanje nego da sazna nesto. Stvarno ne zelim da se prepirem sa tobom i do sada nikada to nisam ni radio iako sam vise puta imao zelju, tako da ako imas neku pametnu stvar da kazes kao sto je dzoni lepo izneo svoje misljenje, rado cu procitati i imati razloga da verujem da si u pravu ali ako ces sada na nastavis u svom stilu ne znam cemu vise ovaj forum...

I ne, ne mislim da moze ovaj auto da se proda za 5 soma, nisam debil, ali za 2, 3 mislim da moze, a kao sto decko kaze vec su mu ponudili 2 soma na prvu loptu...

Izvinjavam se svima sto skrecem sa teme ali ne volim da se osetim prozvanim bez ikakvog razloga...

Link to post
Share on other sites

Pa neko ko se bavi rasturanjem vozila dace 2.000e a kroz neko odredjeno vreme ce uzeti 4 za delove za isti auto... eto sta ce mu slupan auto...

serbian dream .... imam ledja , sanjam da sam bogat ali mrzi me da radim ....

da kupim ovaj lom , sacekam koju godinu i neku bedu da se slupa i oderem mu kozu sa ledja ...

posle dodje oktopod koji kune dan kada je kupio bmw , a kod nas polovni bmw naj skuplji u evropi :lol: ...

jel ti bese onaj sto napisa nesto u vezi pomoci i prstu u oku ?

Link to post
Share on other sites