Nepoznat problem rada motora


Recommended Posts

  • Replies 76
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ovo deluje kao da mu zastopa jedan cilindar?

mozda neka svecica ili bobina?

Sve sam to isproveravo, stavio sam nove svecice, bombine sam zamenio, protokomer, skido granu i sva creva sve to udihtovo da slucajno nebi falsiro negde i opet isto... sta tu jos moze da bude ?

Link to post
Share on other sites

vidi koji cilindar ne radi za pocetak,pokusavaj da otkacivas bobine pa vidi na kom cilindru ne menja rad,,a kompresiju bi trebao izmeriti

Otkacivao sam bombine i na svim cildrima ima veoma malih promena u radu. tako da nmg da ustanovim koji tacno ne radi i da li uopste ne radi, sutra cu izmeriti kompresiju, nadam se da nije izgoreo neki ventil.

jel moguce da se tako ponasa ako je mozda katalizator zapusen ?

Link to post
Share on other sites

Premeri kompresiju, ako je dobra probaj sa zamenom senzora bregaste, a mozes i probati samo da ga raskacis da vidis sta se desava

Sutra cu je izmeriti, probavao sam da stavim drugi senzor bregaste ali sa tim nije hteo uopste da upali.

Link to post
Share on other sites

Neki ventil izgleda ne zatvara, meni se to desavalo kada mi je hidropodizač zaglavio

kako da znam da li je to ? da ne otvaram glavu bzvz...ipam msm da to nije mala investicija... ?

Link to post
Share on other sites

u cemu je bio problem ?

sta je sa blokadom, nema je ?

jedna dizna mi nije radila. tacnije nije imala struju...

a glavni problem je komijuter...

dakle sad je od m50b25 (cipovan) pomerena blokada 7400rpm,dal je moguce da ce mi potrosnja biti manja sa ovim kompijutereom i kolko on vredi,ja ga jos nisam platio... a definitivno je da cu morati....?! :D

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.