BMW E93 335i DKG


Recommended Posts

Nakon 330iA E46 Cabria dosla nova igračka

Auto je 2010 god, 6200 km

Masina je N55, 306 ks, mjenjač DKG (7 brzina dupla spojka), bi-xenon zakretni farovi, grijanje sjedala i volana, energy regeneration kod kocenja, sport tipka, MF volan, full koža sve, 19" performance felge i komplet performance paket (retrovizori, difusor, unutrasnjost lajsne itd), alarm, soft touch lock, ambi light osvijetljenje, navigacija 3D..nezz sta jos al ima gluposti razno raznih :lol:

S autom sam prezadovoljan, vec od 1200 rpm cupa ko zvijer, fakat momenta ima brdo

U voznji je isto perfektan, malo tvrd radi 19" RTF guma i M ovjesa al vec sam uzeo Eibach i 19" normalne gume, ove RTF su zivi kamen i nevozljive, pali mi se DTC katkad jer se guma odvoji od ceste na rupi, onda se zna kolko je to tvrdo :lol:

Prosjecna potrsnja oko 12.5 lit grada, kad se razradi mozda jos padne :prankster2:

bxgt.jpg

apht.jpg

dfjw.jpg

tsv3.jpg

ik0h.jpg

x8sv.jpg

lycc.jpg

39os.jpg

5pul.jpg

rre6.jpg

iyn2.jpg

702q.jpg

o6l9.jpg

ejeg.jpg

ejeg.jpg

l433.jpg

m3um.jpg

b48f.jpg

Link to post
Share on other sites

e jesam i ja lud danas :mellow:

di sam otvorio topic umjesto u "automobili clanova" :blink:

ako netko moze prebacit, hvala

Da sam ja kupio ovakav auto, otvorio bih topic u svaki podforum od srece, pervarzija je.

Link to post
Share on other sites

fala momci, drago mi je da vam se sviđa :prankster2:

nakon tolko godina štednje i odricanja od drugih stvari koje srecom ni ne koristim u prevelikoj mjeri (cigaros, alkohol, kladionica) reko pa radije uzmem auto za ušparane novce nego potrosit u dim ;)

i tako ga uzeo :rolleyes:

osobno mi samo malo smeta crvena koža, al kod rabljenog auta pa makar i sa tom kilometrazom nema biranja.

a pošto sam poprilicno jako često u vašem kraju (BG, Novi Sad, Ruma, Srijem) jer imam rodbinu tamo mozda upoznam koga od vas B)

Link to post
Share on other sites

stvarno bruka od auta. kilometraza mi je neverovatna doduse :)

ako nije tajna koliko te je kostao. I koliko je registracija i osiguranje za ovaj auto kod tebe?

ps. kolika je razlika u ubrzanju i voznji sa bivsim e46?

novi je cca 76.000€ identican kao moj u salonu, ja sam ovoga dobio za cca 40.000€. znaci 36.000€ je izgubio u 3 godine i 6000 km..

osiguranje je cca 900 € s djelomicnim kaskom..al posto ga telefonski odjavim kad ga necu vozit npr dok je snijeg i to, necu placat ni tih 3 mj preko zime pa me osiguranje za tih 9 mjeseci ispadne oko 650-700€

a ovo kako ide naspram mog bivšeg 330 e46..radi krugove oko njega :lol: mjenjac je fascinantan, u 7. brzini je vec na 60 kmh, mjenja ih rafalno brzo i uopce se ne osjeti promjena. nazalost kako to biva, nesvida mi se sto mjenjac trese u sporoj voznji, tj u guzvama i stani kreni, ispod 10 kmh trese poprilicno. e jel to normalno ili je kvar, jos neznam. neki kazu normalno je jer je to mehanicki mjenjac a drugi kazu da nebi trebalo tako biti. još ni sam neznam

Link to post
Share on other sites