Recommended Posts

na e39 iz 2000god ne mozes da stavis volan na isti iz 97god,mislim koliko me secanje sluzi jednom je spulna na volanu drugom na sipci

Pitaj Batu on zna da se ne smaramo vise!

Link to post
Share on other sites

Pojedinci nisu razumeli, da razjasnimo. Ovakvih volana ima dva tipa i isključivo su da jednostepenim i dvostepenim airbag-om.Volani iz E39 proizvedeni do 09.1999. su sa jednostepenim i ne odgovaraju za E46, jer E46 restajling ima dvostepeni air bag. 100% provereno. Ja sam takav imao u E46 i sada u E39, jer mi je to nalepši volan.

Link to post
Share on other sites

Ne pase volan zato sto je iz 98-me godine, stari tip spulne :( :huh: . Bar smo saznali da postoje dve vrste spulne, pase od nove, ne pase od stare. Hvala svima na ucescu u komentarima :)

Link to post
Share on other sites

Ne pase volan zato sto je iz 98-me godine, stari tip spulne :( :huh: . Bar smo saznali da postoje dve vrste spulne, pase od nove, ne pase od stare. Hvala svima na ucescu u komentarima :)

Ja sam ti jos na prvoj strani rekao da ti ovasj volan koji si okacio u prvom postu odgovara na e46,a vi glabate bezveze,taj volan nije postojao 98 godine,prvi put je stavljen 2000 u M5 i M pakete,tako da........... B)

Link to post
Share on other sites

Nadam se da si u pravu, jer me prodavac ubedjivao da ne moze u 46. Otici cu direkt kod njega da probam volan na licu mesta, pa ako pase to je to B) :D

Link to post
Share on other sites

Ja sam ti jos na prvoj strani rekao da ti ovasj volan koji si okacio u prvom postu odgovara na e46,a vi glabate bezveze,taj volan nije postojao 98 godine,prvi put je stavljen 2000 u M5 i M pakete,tako da........... B)

Postojao je i ranije jer postoje 2 tipa. Ja imam stari, ako ga uglavis na e46 eto ti ga za dz

Link to post
Share on other sites

Sada je na E39, E46 sam prodao sa perecom, a na E39 postavio njega jer je po meni to najlepsi ///M volan. :dance3:

Link to post
Share on other sites