Recommended Posts

Eto da odmah po dolasku na forum predstavim svog "najnovijeg" tj. aktualnog ljubimca...

Znači, radi se od m40b16 motoru, limarija je ok, unutra je sve ok osim sjedala ( vozačevo malo potrošeno )... oprema je:

Code Sonderausstattung

S215A Servolenkung, drehzahlabhängig

S286A BMW LM Rad BMW Styling

S300A Zentralverr. m. Diebstahlsicherg.

S311 elektrischer Beifahrerspiegel

S339A Shadow-Line

S350A Wärmeschutzglas grün

S400A Schiebehebedach handbetätigt

S520A Nebelscheinwerfer

S545A Drehzahlm.,km/h-Tacho,Analoguhr+EC

S650A CD-Laufwerk

S680A Radioantenne manuell

S690A Cassettenhalterung

u planu je malo riješit estetiku, znači nabavit original žmigavce i još neke sitnice... komentari i prijedlozi dobrodošli

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

Link to post
Share on other sites

da, boja je stvarno pomalo "neobična" ali mi je baš nekako fora... svakako će ići nešto dole jer ovo je i meni previsoko samo da malo prođe ovo blato i ostalo... - koliko bi mogli koštat neke pristojne opruge ( ne mora bit neka ultra vrhunska klasa )?

Link to post
Share on other sites

Pa sta znam, ne mogu ni da hvalim a sa druge strane ni da kudim m20...

Drugar je imao 3 takva motora, dva su mu prolupala dok je treci sa'ranio dve skoljke i dalje je ziv...

Sve moze dobro da sluzi uz dobro odrzavanje, kako se potrefi koji motor jbg, najbolje je da se komplet spakuje jedan i miran si.

Link to post
Share on other sites

slažem se, sve je stvar "sreće" ali mene nekako taj m20 više ni ne zanima pa kada budem gledao 6aka, bit će barem m50

Da ti ne bude mnogo? :D

Ja imam taj motor m50-b20 ali tebi bi za kocku preporucio m50-b25, da ti kocka jede asfalt i da sere kocke pozadi :D

Link to post
Share on other sites