E36 328i coupe 6/1995


Recommended Posts

  • Replies 141
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kuci u kompu imam jednu sliku, mislim da ce ti se svideti spojler kako stoji :)

na bivšem 2,5 sam imao M3 spojler recimo, lip tanki na gepeku mi nije nešto lijep a GT spojler,dupli,visoki je super ali i papren. <_<

Link to post
Share on other sites

Hehe na trkama sigurno ne,Na skupu lako moguće :)

Po HR pratim sve a ove godine bi zelio neki german fest posjetiti,to cemo jos vidjeti do prolijeca,bas bi volio.

sta imas od auspuha ? pletenu ?

sad videh pletenu...a pozadi samo zadni ?

inace auto je vrhunskiiiii !

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Pravi si BMW Fan, auto je bomba. Sretno

dobro sređen BMW ne govori o vlasniku dali je on pravi fan ili ne nego i o tome kolika je platežna moć... po meni, pravi BMW fan je i onaj koji se svjesno odriče svakodnevne vožnje u npr. Fiatu da bi imao BMW i radio s njim manje kilometara jer mu razliku u "cijeni" pojede redovno održavanje... uz dužno poštovanje ali za ovakav project treba imat vrlo duboku "kesu"

Link to post
Share on other sites

dobro sređen BMW ne govori o vlasniku dali je on pravi fan ili ne nego i o tome kolika je platežna moć... po meni, pravi BMW fan je i onaj koji se svjesno odriče svakodnevne vožnje u npr. Fiatu da bi imao BMW i radio s njim manje kilometara jer mu razliku u "cijeni" pojede redovno održavanje... uz dužno poštovanje ali za ovakav project treba imat vrlo duboku "kesu"

za ovakav auto je dovoljno da se odreknes nekih sitnica i povrh svega da ga volis...ne voziti zimi nije stvar biti rob automobilu , za mene to je jednostavno samopostovanje sebe i svog znoja .

Link to post
Share on other sites