E36 328i coupe 6/1995


Recommended Posts

evo da i na ovom forumu predstavim svoju pilu koja me služi ne dobro nego izvrsno!

od zime 2010 kad sam ga kupio u Splitu radilo se čudo toga... kompletno rastavljen i napravljen praktički od nule.. živaca,novaca i volje nemoram pričat koliko je otišlo...

ali to volim i nije mi žao dat zadnji € u njega...

evo da krenem sa zanimljivostima/opremom:

-m52 b28, 1998g

-214 000km ,novi hidropodizači i dihtunzi.

-estorilblau 335/5

-automatska klima

-ABS

-2x airbag

-LSD 3,15

-carbon bubrezi + znakovi

-D2 gewinde + rear camber

-///M paket (krov,retrovizori,unutarnje/vanjske lajsne,branici,pragovi,volan sa M šavom,ručica mjenjača)

-Vader sjedala,crna koža + grijanje sjedala ,kožne oplate

-advanced alarm sa daljinskim paljenjem,otvaranje/zatvaranje prozora,paljenje xenona itd.

-Leptiri na struju

-pleteni lajtunzi kočnica (6x)

-S50 kočnice, 315mm bušeni zimmerman + zadnji bušeni

-električni šiber

-BC 18 tipki

-DVD/MP3 Pioneer AVH-P5900,visoki/srednji ton,paneli... (komplet gepek :lol: )

-Xenon + AE

-M50 Intake

-S50 pletene grane

-decat,X-pipe,protočni lonac

-Tempomat

-Wiechers prednji strut bar

-Smoked ,lampe i žmigavci 6x

-GT lipovi na braniku

-Središnji naslon za ruku

-Unutarnji retrovizor sa samozatamnjenjem

-Led light ambient

-powerflex

-Eibach antiroll front

-shortshifter Z4 3,0 + sve pikse

-prednja blenda BMW umjesto registracije

-OZ futura 8,5x17 (205/40/17) i 10x17 (245/35/17) :pilot:

da napomenem,auto je kupljen i sa original telefonom koji je išao po narudžbi. Nakrcan je opremom što je mene odmah privuklo i kupio sam ga u roku par dana :D

Eto... kao što rekoh,služi me izvrsno,vozim ga otprilike od 3-4mj pa do cca 11mj max. Nikako po kiši,snijegu te sličnim uvjetima. Kupljen je da ga sredim max i čuvam. ;)

Garaža je nešto najvrjednije što imam :lol: :lol:

Redovito servisiran naravno, ulje u getribi i šperi promjenjeno, u njega sipam 5W40.

Da pojasnim zašto motor iz E39. Kupio sam ga sa obnovljenim motorom koji se meni rasuo ipak nakon 2g,tada sam odlučio sa svojim mehaničarom dovest iz Njemačke E39 te smo mu izvadili motor u izvrsnom stanju koji ne troši skoro ništa ulja,ne dimi i ide super.

Reparirana mu je i letva volana prije 2g, sve potrošno je zamjenjeno, imam par tisuća slika ali samo neke ću staviti,nema smisla do sutra nabijat :lol: :lol:

Evo momci:

02za.jpg

960d.jpg

4ewl.jpg

kupljen je novi upaljač! :rolleyes:

kl8i.jpg

ufrx.jpg

s3mq.jpg

ap16.jpg

j2ex.jpg

6mo4.jpg

90zu.jpg

3e4o.jpg

xne6.jpg

j1yi.jpg

tu je bio na starim felgama... Keskin KT1

bmw328i008.jpg

r34qt.jpg

cvbcvbcvi.png

drdr002.jpg

img2603qf.jpg

picture004suw.jpg

i meni najdraža koja krasi sobu u okviru 1x1,5m :clapping:

ew9t.jpg

nemam sliku gepeka... Napravljen je dupli pod,2 pojačala (twister/Hifonics) sa 2x1500 Pioneera SPL, stakleni poklopac sa graviranim BMW logom uz neon plavo svijetlo..super izgleda,to ću naknadno staviti...

Masu toga sam i zaboravio sigurno,bit ću u toku i stavljati novosti..a sada.....

idem vidjeti pile od ekipe :bb:

Link to post
Share on other sites
  • Replies 141
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

kao što sam rekao i prije, odličan primjerak i samo tako dalje

hvala :D

i dalje,i dalje,nema stajanja..

kad sanjam,sanjam ovako!znas ono,kad se probudis sa dignutom ka*om. :)

:lol: :lol:

Fabrika,sedista su NOOOVAAA!!!Ma Ceo auto je NOV!!!Svaka cast!!!

imaju tu i tamo koji friž ali ono najbitnije je da nigdje nisu podrapana i slično.U izvrsnom su stanju za svojih 17g, bio je u sicu jedan grijač dole izgoren pa smo naručili u Tomiću nove grijače,nisu jeftini jbt.... :(

jako dugo sam ih tražio i na kraju našao u SLO. Jednu subotu sam opalio skroz gore do Kranja po njih i nazad za ZG pa "renoviranje" B)

Link to post
Share on other sites

a vidi... definitivno nije za prodaju ovo rađeno. ostat ce jer to neće netko drugi znat cijenit.. Ja iskreno nebih mogao odrediti cijenu. kod nas su najskuplji 328 oko 6k €, M je već na 7-10K ako nađeš nekog koji valja. S tim da ovaj ima više opreme od njih 90%.

pa samo ove trodjelne felge sklopit to je muka isusova za nakupovat...lip,bubanj,karbonski ringovi... to kad se zbroji..... :blink:

to sam sklapao sve u felgenfuchs.de jer su felge kupljene 8J & 8,5J pa sam ih ja radio na 10J zadnje full nanovo a prednje lipove 2,5" sam morao kupit jer su ova dva bila pogrebana max... :blink:

tako da kad sve zbrojim,samo srca su ostala i šarafi "iz oglasa" :lol:

nema veze, to me veseli i mogu se j... :acute:

Link to post
Share on other sites

Perfektan auto...

Enterijer takodje, po meni ovo su jedna od najboljih sedista koje je izbacio bmw.

hvala momci svima.... slažem se sa ovime gore,jesu.Od izgleda do funkcionalnosti..A i koštaju ko zlato. u HR su cca 1000-1400€ ,a u slo od 500-800€. Bogami... :blink:

Link to post
Share on other sites

evo baš gledam naš Njuškalo..neki jeftini su 5500kn ali nisu koža i stanje po slikama je očajno..znači 750€ cca :huh:

ovi koji su bili u super stanju za 10000kn odnosno 1400€cca sad nisu gore,možda je istekao oglas jer nitko to neće dat. Bijela koža. :pilot:

Link to post
Share on other sites

Pored svih ovih truljavih truleksa koje pratim po oglasima, stvarno prija videti ovakav auto, svaka cast...

Inace, kada bih kupio e36 u M varijanti opreme, sa M-ovim retrovizorima, momentalno bi ih skinuo sa kola, nikako ne prate liniju, uzasni su...

Link to post
Share on other sites

hvala hvala... drago mi je da vam se sviđa. M retrovizori za coupea su isto ajmo reć dosta rijetka oprema,bar kod nas stvarno. ja kako sam kupio auto priznajem to je bio prvi ulog u njega :preved:

meni se strašno sviđaju,nepregledni su u odnosu na oem retrovizore,jer su ovi širi,ali pošto se gleda oprema i to kod mene,moraju bit :lol:

Link to post
Share on other sites