Recommended Posts

BMW E36 COMPACT, 318 Tds, 90KS, '99. god. (zadnja serija E36 COMPACT-a), presao 95.000 km.... Od opreme ima sledece:

-klima

-abs

-servo

-alarm

-centralno zakljucavanje

-airbag

-el. podizaci stakala

-el. podesavanje retrovizora

-PIONEER head unit, sa 6 fabrickih zvucnika

-felne "16, gume BARUM 205/55 16

evo malo slike kad sam ga kupio (april 2005)

sajt12an.th.jpgsajt23ll.th.jpgbmw60vs.th.jpgbmw49ns.th.jpg

bmwmachina24tr.th.jpgbmwtabla2vi.th.jpgbmwunutrasnjost14kh.th.jpgbmwunutrasnjost28os.th.jpg

a ovako sada izgleda sa novim felnama:

bmw14hs.jpg

bmw21hd.jpg

28zz.th.jpg41xv.th.jpg56qw.th.jpg

Link to post
Share on other sites

Nisam neki Compaktarosh ( ne volim kad moram da ustajem da bi drugi seli) :)

ali ovaj ti nije brate losh, pa jos sa tim "cokulama"...

Jesu to Motorsport Felne?

P.S. Secas se autobuske karte? ;) Thnx again...

Link to post
Share on other sites

U sredu ili cetvrtak dolazim u CG radi nekih poslova do Bara i Cetinja ako budemo imali vremena nocimo u Zelenici pa se mozda vidimo na picu.POZDRAV ;)

Link to post
Share on other sites

*BMW KLINIK;

Naravno, obavezno da se javite ako uhvatite vremena... ja sam inace u Podgorici do cetvrtka vece, tek tad idem u Herceg Novi... u svakom slucaju javi se... broj sam ti poslao na PM :)

*Damarus;

Naravno ovo nisu "motorsport" felne, mada bi volio da jesu... heheee... znam samo da su "16, al ne znam koja marka... kupio sam ih nove u kompletu sa 4 nove gume...

Eh da... sjecam se karte... brate sta god treba, tu sam ;)

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

Compact je super. Moj izgleda identično.

Što se tiče felna, zaista mu lepo stoje. Možda da mu ofarbaš klešta u crveno-narandžastu fluo termorezistentnu farbu. Ja sam kod mog ofarbao i izgleda mnooooooogo dobro! Stavio bi slike, ali još uvek ne provaljujem kako ? /pomoć!!!!!!!!!!!/

Znam na koji sajt da idem, ali šta dalje? B)

Link to post
Share on other sites
  • 6 months later...

lako je vama dole, mozete da birate izmedju boljeg i najboljeg :acute:

samo 100.000 ? pa jos se nije ni razradio :)

koliko chujem sad ni u cg nemoz vishe da se uvozi bilo shta nego samo euro 3 motori

Link to post
Share on other sites
  • 4 months later...

gradska potrosnja 7lit. maksimalno kroz grad, a na otvoreno 5.5 - 6 zavisi jel klima upaljena.... inace ide sasvim solidno za tu kubikazu, to je inace 1.7 motor, al mu je oznaka 318... sad sam s njim u Podgorici (inace studiram u PG) totalno mi neobicno, naviko sam sa coupe-om da mi je potrosnja 12-13 kroz PG, a ovaj nece preko 7 sanse nema....

Ja ga zovem "dizelacha" ... Bas sam sinoc dao Drasku (BMW E36 POWER) malo da ga voza kroz PG...

Link to post
Share on other sites