Recommended Posts

Jel karbon tu jer nisi hteo da farbas haubu posle cukanja? Posto mi se cini da ne stoji hauba kako treba. Inace meni licno(bez ljutnje) najgora ciganija sa tim plavim i tim karbonom. Ok je neki detaljcic uraditi sa karbon folijom, ali te linije :blink: A pogotovo to plavo, strasno.. Nemoj da se uvredis, ali to je moje misljenje. Verovatno je to dobar auto, ali usra ga sa tim

Link to post
Share on other sites

Jel karbon tu jer nisi hteo da farbas haubu posle cukanja? Posto mi se cini da ne stoji hauba kako treba. Inace meni licno(bez ljutnje) najgora ciganija sa tim plavim i tim karbonom. Ok je neki detaljcic uraditi sa karbon folijom, ali te linije :blink: A pogotovo to plavo, strasno.. Nemoj da se uvredis, ali to je moje misljenje. Verovatno je to dobar auto, ali usra ga sa tim

Vidi se da je cukan i po prednjoj tablici, sva je zguzvana..

Link to post
Share on other sites

Jel karbon tu jer nisi hteo da farbas haubu posle cukanja? Posto mi se cini da ne stoji hauba kako treba. Inace meni licno(bez ljutnje) najgora ciganija sa tim plavim i tim karbonom. Ok je neki detaljcic uraditi sa karbon folijom, ali te linije :blink: A pogotovo to plavo, strasno.. Nemoj da se uvredis, ali to je moje misljenje. Verovatno je to dobar auto, ali usra ga sa tim

Hauba jeste rađena pošto je bio taj nesretni slučaj u garaži kad su se drva srušila na nju, sve u svemu hvala na mišljenjima ;)

Link to post
Share on other sites

Ni meni se ne svidjaju taj karbon i ove diode. Auto bi mnogo lepse izgledao bez toga sa ovim M felnama,po mom ukusu. Nadam se da se ne ljutis,samo moje misljenje...

naravno da se ne ljutim :) hvala na komentarima :)))

Link to post
Share on other sites

Svako tera onako kako voli,ne moram o ukusima(ja licno ne volim diode i ta ludila) ;) A sa drvima sam imao slicno iskustvo samo sto mi nisu stigla do kola i od tada stoje napolju :lol: :lol:

Link to post
Share on other sites

Svako tera onako kako voli,ne moram o ukusima(ja licno ne volim diode i ta ludila) ;) A sa drvima sam imao slicno iskustvo samo sto mi nisu stigla do kola i od tada stoje napolju :lol: :lol:

hahahah, ja sam malo drugacije postupio, drva su sad vani :dance3:

Link to post
Share on other sites

Felne su extra, samo skini ovo plavo i taj karbon, ako vec hoces da se zanimas uradi crni sjaj krov. :-)

Jel su ovo LED krugovi ?

nisu led, CCFL su, a sto se tice karbona najvjerovatnije ce da ide samo da se skupi parica ;)

Link to post
Share on other sites