Recommended Posts

Hvala svima, sad sam se malo i navikao na manje snage ustvari samo treba znati kako ga voziti ... :rolleyes:

Sto se tice spustanja pre E34 sam vozio Golfove 1,2 Jettu na njima sam imao gewinde i svi su bili spusteni skroz sad mi nekako zao da narusavam fabricki izgled i tu udobnost , mada nikad se ne zna :lol:

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Primoran sam na prodaju E34-ke ako je neko zainteresovan evo link-a

http://www.polovniautomobili.com/oglas4698044/bmw_520_e34_fabricko_stanje/

Za ozbiljne kupce cena je stvar dogovora.

sto bre, prodaj pre onu jettu ;( steta nadam se da nece neko da kupi ko ne zna da ceni :pleasantry:

auto je odlican, sacekaj koju godinu pa prodaj bice na ceni takvi koji su originalni, i pogotovo sa istorijom vlasnika...

Link to post
Share on other sites

Zbog posla ga prodajem treba mi mali gradski dizel auto, bice kola sta da se radi, zao mi je al jbg... <_<

Jedino sto nisam verovao da je toliko interesovanje za peticama, znaci nmg da zivim od telefona

Link to post
Share on other sites

Zbog posla ga prodajem treba mi mali gradski dizel auto, bice kola sta da se radi, zao mi je al jbg... <_<

Jedino sto nisam verovao da je toliko interesovanje za peticama, znaci nmg da zivim od telefona

zato sto je u dobrom stanju :dance3:

Link to post
Share on other sites

I ne trebas da ga poklanjas, imas auto koji je vredan cuvanja, ja to ne bih prodavao da sam na tvom mestu... 1500e nije neka para, za te novce i ne mozes bog zna koji auto da kupis, a pogotovu da bude u ovakvom stanju kao tvoja petica...

Link to post
Share on other sites

I ne trebas da ga poklanjas, imas auto koji je vredan cuvanja, ja to ne bih prodavao da sam na tvom mestu... 1500e nije neka para, za te novce i ne mozes bog zna koji auto da kupis, a pogotovu da bude u ovakvom stanju kao tvoja petica...

+1 apsolutno tako!

Link to post
Share on other sites