e34 M5 3.6 '92god (jos jedna M-kica u mom posedu) :)


Recommended Posts

  • Replies 114
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 3 weeks later...

Druze, od kad imam dozvolu, i pre toga, vozim samo BMW, krenuo sam od 520 12v, pa 318is, pa 2.5 24v, ali kad sam seo u ///M-ku, osetio sam snagu BMW-a, i sad posto nisam ga jos registrovao, ali ga vozim tu po kraju, kad god sednem ja se odusevljavam sve vise i vise :) Nije sad da ja nesto kenjam sto je moj, i da je komsijin, ///M je ///M :)

Link to post
Share on other sites

Ne zamerite sto je prljav ovoliko, kisa ga usrala, guma zadnja je izbusena (palile se gume za dobrodoslicu), lajsne oko prozora bice mat crno, bubrezi takodje, i zatamnicu ga, da se sredi ovo kod rezervara i ostalo se ne dira :)...Evo slicice, slikao sam sve detaljno :) Zdravlje Boze, videcete ga u Cacku...

Picture_232.jpg

Picture_233.jpg

Picture_234.jpg

Picture_235.jpg

Picture_236.jpg

Picture_237.jpg

Picture_238.jpg

Picture_239.jpg

Picture_240.jpg

Picture_241.jpg

Picture_242.jpg

Picture_243.jpg

Picture_244.jpg

Picture_245.jpg

Picture_246.jpg

Picture_247.jpg

Picture_248.jpg

Picture_249.jpg

Picture_250.jpg

Picture_251.jpg

Picture_252.jpg

Picture_253.jpg

Picture_254.jpg

Picture_255.jpg

Picture_256.jpg

Link to post
Share on other sites

Brate odlicna ti je masina, samo je po meni ovaj spojler na gepeku visak, moje misljenje, ostalo je odlicno...

Zavidim ti :D. Aj skockaj ga pa se gledamo u Cacku zdravlje Boze.

Link to post
Share on other sites

Ima dobru osnovu da se sredi i bude zver, ali divim ti se brate da si smeo da ga parkiras u onu travu koja je za koroziju patosa dusu dala. Samo sto vise slika ubacuj

Ma tu je privremeno, dok je ne stavim na noge :)Stizu felnice za par dana, kao sto su napred 17ice, registrujem ga, i za njega ce da se napravi posebno mesto za parking :D

Link to post
Share on other sites

Krenuo sam od lajsni oko branika i prozora :) Slikacu sve kako budem radio :) PS: zajebali me kad sam kupovao sprej, nisu mi dali bumper sprej, nego sjajni, ali nema veze, sutra cu da ih matiram :D

Picture_232.jpg

Picture_233.jpg

I naravno, svi se spremamo za Cacak :D

Picture_234.jpg

Link to post
Share on other sites

Iskoristio sam ovo lepo vreme, pa sam skinuo sve plastike sto se mogu skinuti i osvezio sam ih :) poskidao sam i ove lajsne oko branika i prozora, i uradio ih u mat crno (jer su me prosli put zajebali sa sjajnim sprejem) :) U toku sledece nedelje ga registrujem, nadam se, i odma na poliranje, felnice stizu do srede, odma se sredjuju, i do skupa ce da budu na autu :) evo slicke

Picture_232.jpg

Picture_233.jpg

Picture_234.jpg

Picture_235.jpg

Picture_236.jpg

Picture_237.jpg

Picture_238.jpg

Picture_239.jpg

Picture_240.jpg

Picture_241.jpg

Picture_242.jpg

Picture_243.jpg

Picture_244.jpg

Picture_245.jpg

Picture_246.jpg

Link to post
Share on other sites