e34 M5 3.6 '92god (jos jedna M-kica u mom posedu) :)


Recommended Posts

  • Replies 114
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

pa ko zna sta je, njemu dolazi do izrazaja i baz da se bespotrebno istice! u tome i jeste ...bar po meni... ko zna sta je videce sa 100 metara,nema potrebe da je druge boje... po meni samo 'manje je vise' bez suvisnih detalja.... opet kazem znam da je fabrika,ali kao da je dodato...bar da je crno pa i ajde...

to je samo moje misljenje!

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Dugo me nije bilo, moralo je da se radi za registraciju :) Radilo se nesto i oko auta, ne samo za registraciju, evo slike :)

Dubinsko pranje, imao je neki specifican miris i ipak je dugo stajao, znaci, iznutra je kompletno opran i sredjen :)

Picture_242.jpg

Picture_243.jpg

Picture_244.jpg

Picture_245.jpg

Picture_246.jpg

Picture_247.jpg

Picture_248.jpg

Picture_249.jpg

Picture_250.jpg

Picture_251.jpg

Picture_262.jpg

Picture_263.jpg

Picture_258.jpg

Picture_257.jpg

Cistio sam i delove motora vodenom smirglom jer je od stajanja pozutelo ili sta vec :)

pre i posle

pre_i_posle.jpg

Picture_252.jpg

Picture_253.jpg

Picture_254.jpg

Picture_255.jpg

Danas mi je stigla maglenka, namestio sam je, zatamnio farove light folijom, i zatamnio stakla 60% :)

Picture_266.jpg

Picture_268.jpg

Picture_269.jpg

Picture_270.jpg

Link to post
Share on other sites

Lepo lepo, izvini ali ovo moram da kazem :)

Isli drugar i ja da kupimo neki E36 kupe, i on se nacekao na auto placu jedno godinu dana. Kad smo usli unutru, pita mene drugar da nije neko poginuo ovde ahahahahahah Isto zbog mirisa :D

Link to post
Share on other sites

Lepo lepo, izvini ali ovo moram da kazem :)

Isli drugar i ja da kupimo neki E36 kupe, i on se nacekao na auto placu jedno godinu dana. Kad smo usli unutru, pita mene drugar da nije neko poginuo ovde ahahahahahah Isto zbog mirisa :D

Hahahahha, ma nije tako mirisao, nego ne znam ni ja da objasnim :D Moralo je da se opere :D

Link to post
Share on other sites