Veliki pozdrav svim ljubiteljima beogradskog mangupskog vozila


Recommended Posts

Na moje veliko zadovoljstvo,sasvim slucajno sam vas nasao na netu,i stvarno sam se odusevio kada sam video koliko ljudi ovde koji stvarno zele da pomognu jedni drugima oko nabavke delova, farbanja preporuke majstora,cak i pomoci na putu.Ja sam nov u svetu bmw-a.Da budem iskren nikad nisam voleo automobile,uvek sam se lozio na motore.Vozio sam kevin pevgeot 206 i imao sam svoj kawasaki od 650.Jedini automobil koji sam uopste zeleo da imam je bmw 3 kabriolet i to bas e36,sav u kozi i sa barem 200 konja.I tako jednog dana odem ja onako cisto iz radoznalosti da pogledam bmw 316i compact e 36.Rekoh sebi pa dobro lep je, nekako ima neceg bezobraznog u izgledu,a i lepo je ocuvan.I onda sam usao u njega i provozao jedno 20 km i u roku od nedelju dana motor je prodat i bmw je bio moj.Mislio sam vozicu ga do proleca sledece godine i onda ga menjam za nindzu,to je bilo jasno kao dan.Ali evo prodje godinu dana i 20000 km na mom ljubimcu,i mogu da kazem da kad mi neko kaze da su audi,ili mercedes bolji od bmw-a,otprilike to izaziva istu reakciju kao kad mi pomene porodicu u negativnom smislu.Ako mi verujete ni jednom nisam ni pozeleo da sednem u bilo koj drugi auto,jedino je malo slabasan,ipak 316i nije neka ala,ne trosi previse,ali za sadasnje mogucnosti maximum koji mogu da priustim,ali jednog dana m3 je moj.Drugi automobili mogu da ti se svide,ali samo bmw volis.Zamalo da zaboravim,ja sam Marko Nikolic ili Nikle,imam 24 godine i najvise volim

1.lepe zene

.

.

.

.

.

crveni ferrari f430 spyder

ducati999r, bmw m3

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.