Recommended Posts

Pozdrav drugari, imam Bmw e46 328Ci i hocu da rijesim zvuk . Znaci da ima brutalan zvuk sad su mu lonci izvadjeni sace mu je izvadjeno i zadnji lonac prazan. 2 katalizatora stoje nisam nista dirao, jer ima 4 lamba sonde pa nisam htjeo. Dal vi mozete dati savjet ? Hvalaaa

Link to post
Share on other sites

Pozdrav drugari, imam Bmw e46 328Ci i hocu da rijesim zvuk . Znaci da ima brutalan zvuk sad su mu lonci izvadjeni sace mu je izvadjeno i zadnji lonac prazan. 2 katalizatora stoje nisam nista dirao, jer ima 4 lamba sonde pa nisam htjeo. Dal vi mozete dati savjet ? Hvalaaa

Sebring Exhaust Systems

Remus Romulus Mufflers

Link to post
Share on other sites

Pozdrav drugari, imam Bmw e46 328Ci i hocu da rijesim zvuk . Znaci da ima brutalan zvuk sad su mu lonci izvadjeni sace mu je izvadjeno i zadnji lonac prazan. 2 katalizatora stoje nisam nista dirao, jer ima 4 lamba sonde pa nisam htjeo. Dal vi mozete dati savjet ? Hvalaaa

Ako oces pravi zvuk EISENMAN ili ovako nesto proverena stvar http://www.ecstuning.com/BMW-E46-330Ci-M54_3.0L/Exhaust/Performance/

Link to post
Share on other sites

mene hteli da posalju panduri na tehnicki da mere jacinu buke,kaze ovakve auspuhe mogu da koriste samo auti namenjeni za trke!!!

Ma te price slusam svaki put kada me zaustave... Bitno da su svi jugici i kecevi i ostali sa razvajenim auspusima po propisu

Link to post
Share on other sites

hm 328 bi fabricki trebao da rezi ali u bukvalnom smilu, jer drugar je do skoro imao 325 XI i tako se cuo fenomenalno da mu je i Pirke rekao ovo je greota da skidas, znaci rezi ko besan ker!

Link to post
Share on other sites

Zaboravio si i na k&n filter, u kombini sa dobrim izduvom to ce biti to sto trazis... Ja imam neki sportski izduv, bem li ga koji je, nista ne pise na njemu, dupli je (dupli samo sa jedne strane), i doduse simota pecurku, nije k&n, tako sam ga uzeo i zvuk mi je brutalan. U komsiluku dve 528 i jedan 525,svi mi zavide na zvuku :D

Link to post
Share on other sites