Recommended Posts

Nije mnogo. Dobro sam prošao pošto smo se "našli" na sudaru a nije ona sa strane pogodila u mene. Tada bi bilo duplo gore. Ne znam samo kako mi je pukla desna guma.

Uradiće se auto ceo nije problem. Ofarbaće se ceo u istu boju.

Link to post
Share on other sites
  • Replies 184
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Svakako je bio zreo za farbanje...

Link to post
Share on other sites

Lagano, bice kao bombon..

@pontdom

Jesam, dok Snoopy nije imitirao polir majstora, to jest, dok nije spalio lak... :D

Link to post
Share on other sites

Što se tiče mašine meni je top. Bolje mi ne treba, možda bih malo tvrđe.. neravni su putevi kod mene pa se zaljulja nekad.

A farbanje, pa.. Danas se najviše špricaju novija auta nego starija. Svakoga to sačeka kad tad. Nadam se samo da će to sve ispasti do 00. I onda samo da se :e30:

Link to post
Share on other sites

Njegovi, m sport fahrwerk. Tako mi je rečeno. Ja se u to preterano ne razumem. Meni je važan osećaj u vožnji i kako se ponaša po krivinama. Nisam ga previše vozao. Kad mognem s vremenom neću silaziti s volana pa ćemo videti šta kako...

Link to post
Share on other sites

Na autu su M sportfahrwerk, auto je nizi od fabrickog i tvrdji, nista spektakularno, prosto kompromis izmedju sport varijante i udobnosti.

Sa stelujucim je druga prica bila. Potpuno.

Link to post
Share on other sites

Auto je juče ostavljen kod majstora da se odradi limarija i da se sredi pa na farbanje. Biće iste boje. Uzeta je nova hauba, krilo v.lim..itd. Sve što treba. Posle toga ide na detaljan mehanički pregled pa u garažu i čeka ~2 meseca dok ne dođem. Kad dobijem neku sliku ili vest o napretku radova javiću se. Poz iz Rusije

Link to post
Share on other sites

Na autu je sve postavljeno novo, sad ide priprema da se odradi sve kako treba i rubovi da se srede. Neko je ranije savio rubove ka unutra.. mora da je gurao masne felne. To će biti tip top kao fabrika. Polako idu radovi.. :)

Link to post
Share on other sites

Prica se da je sa Gazele pao na Savski nasip, neverovatno, ali sem krova, patosa, prednjeg i zadnjeg kraja, nista nije seceno i menjano...

Link to post
Share on other sites