Recommended Posts

auto imam od prosle subote tj od pre 2,3 dana. 86 je god kao sto sam rekao, kod nas je prvi put reg 97. uvezen je iz svajcarske.

ima klimu, el podizace stakala, el retrovizore, dosta ocuvan enterijer za tako star auto, nove farove od novije kockice, uradjeni servisi, gume nove pod garancijom, nov pionir plejer pod garancijom, akumulator star 2 godine, skoro istekao iz garancije.

ima plin, doduse ne sekvent ali dobro sta je tu je. placen je 1000e. od ulaganja sto imam za sada jeste plasticni pod branik ili brada kako je neki zovu, to moram da nadjem sto pre, i da ocistim dizne, jer na benz hoce da stuca ponekad. Sve ostao je super onako kako treba :)

Link to post
Share on other sites

Sve je to lepo nego zivo me zanima koji si to plinski uredjaj ugradio za 1000e i jos da pritom nije sekvent?

ja sam se lose izrazio, izvini :) auto je placen 1000e.

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

http://5dcac05ecb17dc47e345-bbe3fac58700bd627b7986538e547fd7.r47.cf3.rackcdn.com/user_cars/large/e1515246b000037b820518fc5008c0d3.jpg

nalepnica kao posledica caletovog nestrucnog rukovanja losom nijansom spreja. ako neko ima negde poklopac za rezervoar u dobro stanju, nek se javi.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 2 months later...
  • 1 month later...
  • 1 year later...

Фарбаш га целог? Зар није лакше да се скине хауба па полако него овако :scratch_one-s_head: :scratch_one-s_head:

farbao sam polovicno jer je hauba bila kriticna :D ortak ga je farbao, nije skidao haubu.

Link to post
Share on other sites