Recommended Posts

  • Replies 70
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ako neko ima nesto u ovom fazonu ... ponudite,ja sam zainteresovan za sve ispod 1990.god sto ima benzin u rezorvoaru i po mogucnosti sto vecu potrosnju :-)

Link to post
Share on other sites

nee,alergican sam na dizel... dijagnoza je poooodugacka ali u kratkim crtama,terapija koju jedino podnosim za sada je sa teritorije bivse W.Germany sa sto vise ccm :-))

Link to post
Share on other sites

Zdravo Vlado,imam slike tvojih E30,poslao si mi na FB... :D Dobro nam dosao... A u vezi automobila sam ti sve rekao,nema sta da dodajem... :D

Link to post
Share on other sites

prva kocka 325i je kupljena od decka iz BG,inace velikog ljubitelja ovog brenda...od tog trenutka je kompletno sredjena(uskoro cu postaviti i te slike) na prvoj slici je auto pre odlaska u radionicu

zadnja slika mt1 1986. 2.5i je takodje u sirovom stanju na ovoj slici... odradjena do perfekcije,spustena 6cm(uskoro cu postaviti i te slike) tek sam od skoro clan foruma pa ne stizem bas sve sad i odmah

U toku je projekat vracanja u zivot bmw 1800 1970god. koji je vec neko pre mene pokusao srediti ali da izvine svi dobri ljudi na ovom mestu... taj neko se usrao u ceo projekat ,.)

bmw 728i je kupljen sa istom namerom ali taj projekat je propao jer nemam sredstava da to uradim ljudski pa je zbog toga na tenderu...

Link to post
Share on other sites

Sve su rekli forimasi pre mene. Samo napred. :clapping: :clapping: :clapping:

Link to post
Share on other sites

e28 je petica, ova sedmica je e23.

Svaka cast, vidi se sta je ljubitelj..

pardon..moja greska.... imam i e 28 i e32al pogesih na e 23..greska je moja...

sve jedno,mislim da znam autic od pre 3god otpilike...

Link to post
Share on other sites

mt2 je mt2. najlepsi je od svih ovde. a ovakva stara sedmica cami tu kod mene blizu u jednom selu. motor je valjda 2.8 m30 ili tako nesto bese. a autic je san sanova, kao nova. stranac. skapace na poljani.

Link to post
Share on other sites

bmw e23 728i 1985.god. je kod mene zadnjih 6 meseci... kada sam je uzeo na auto-placu u KG bila je hmmm,,sve samo ne auto... plin :-) da ne pricam dalje. Naravno plin je izleteo napolje i to je bila prva iintervencija... pumpa goriva stradala bas zbog te voznje na plin,automatik menjac saltao kao tenk itd. itd

Danas je taj autic u svakodnevnoj upotrebi,kad imam vremena za njega naravno... menjac uradjen,motor nastelovan da radi opet na Benzin :-)

OVAJ AUTO je redak primerak u dobrom stanju ali je premium brend BMW-a kao i danas sve serije 7... skup je bio tada,a skup je i sada da bi se doterao kao kocke koje sam vratio u zivot...delovi u originalu su nedostupni....

Za sve neverne tome i one koji kude bezrazlozno,mislim da auto u ovom stanju nece naci u toj ceni... gde je bio,ko ga je vozio,sta mu je radio ... NEMAM POJMA! Auto je kod mene na chek-u kao sto rekoh zadnjih 6 meseci i za onog ko ima neku dobru vezu u Bavarskoj da mu dzaba salju delove sjajna je prilika za restauraciju :-)

:pleasantry:

Link to post
Share on other sites

ova sedmica nikad nije vozena na plin sve na njoj je u originalu. stvarno lep autic u pm. skapava u dvoristu jednog mog druga...mislim da njen gazda nije zainteresovan za prodaju, pa ni za neke druge varijante. mozda je i odnese ladna morava, jer je blizu...jedino je za delove ,ali je bas greota rasturiti je.

Link to post
Share on other sites