bmw e30 hartge h26


Recommended Posts

evo posto mi frend nece da se logira na bmw ak onda cu ja umjesto njega da predstavim njegovu kramulaugh.gif dakle kao sto naslov kaze radi se o kockici hartge h26. on je to davno kupio i auto je lezalo do prije par mjeseci kad je odlucio da ulozi koji dinar u nju. od opreme ima servo,abs,stakla na struju,koza harman kardon ozvucenje(imaju plocice na mrezi od zvucnika) sad dali je to netko lijepio ili sta vec to neznam. sto se motora tice on je original hartge dakle ima "spicastu" bregastu kako neki to zovu,ima komplet ispuh hartge sa pletenim granama srednjim loncem i straznjim loncem i ima cipovan comp dakle ima sve kao kad je izasao iz tvornice i mogu reci da ide extra sa svojih 190 ks koliko ima. evo par slika

33yrihf.jpg

2z4mix4.jpg

2mos4ev.jpg

qst5w1.jpg

odmah da kazem jer znam da ce biti komentara na ovu masku naprijed i na haubu i na pragove ovo je on sve htio stavljat mada sam se ja skoro posvađao sa njim jer sam mu govorio da ima unikatno auto i da ga vrati u stock stanje ali dzaba je kad se ovo njemu sviđa pa ga jebino.gif

14e46u0.jpg

2yvpjl0.jpg

i da felge na autu su brock b6 8.5x17 front 10x17 rear

30j03mp.jpg

Link to post
Share on other sites

Da moj frend ima ovakvu masku na kocki, ja ne bih pricao sa njim... :D

Link to post
Share on other sites

ako isciganise i 6 definitivno ne treba pricati sa njim..

Ne razumem ljude,koji na ovakve automobile stavljaju kojekakve plastikarije...

Pa da je to trebalo stavila bi fabrika,al' ne moze to mnogima da se dokaze.

Link to post
Share on other sites