Recommended Posts

Trebao je da ima 380ks ali nesto nije lepo setup-ovano izgleda pa je izmereno 250ks na tocku sto i nije neki rezultat za 3.0 motor iz GT-a, bice bolje ne brinem se ja za njih.... A gde je snimak :buba:

Link to post
Share on other sites

...alo bre danas ranije ustajem, vikend je !!! :buba:

evo stize nastavak nego me prca ovaj imagehacks ne fercera stalno !!!

18042008184ft2.th.jpg

18042008185qo0.th.jpg

18042008186jh9.th.jpg

18042008187tg8.th.jpg

18042008188re2.th.jpg

Link to post
Share on other sites

....za posetioce sa roze ulaznicama stize i video !!!! :buba:

...a prica ide ovako ! ...motor je po prici pre preuzimanja automobila imao oko 380ks na probnom stolu bez agregata...

...sa nakacenim agregatima i ostalom boranijom trebalo bi da ima oko 360ks sto bi na tockovima sa ovim prenosom trebalo da rezultira cifrom od oko 300ks...

....medjutim ! nesto tu nije setovano kako treba pa je prvi put izbacio 250 a drugi 252ks na tockovima !!!

....sta ce dalje biti videcemo, ja se ne bi bunio ni sa tom snagom na tako pripremljenom autu.... :buba:

...ko ne zna o kome se radi da dodam da je prosle sezone vozio 206cc, onaj lepi crveni !!!!

Link to post
Share on other sites
To je opet dobra snaga,stock m3 ima oko 200-210 na tockovima.

...nije to uopste dobra snaga za automobil grupe A !!!!!!!!!!!!!

...stock M3 GT ima na tockovima oko 220-230ks !!!

...a ovaj motor kad se preracunaju gubici ispada da ima 280-290ks sto je uzasno lose !!!!

Link to post
Share on other sites

Da slazem se za m3 gt,taj motor trebao imati preko 300ps,koji ima prenos taj m3 iz grupe a?

e46 m3 ima na tockovima oko 275

Sad vidim da si editovao post,neverujem da m3 gt moze vise od 215-220,naravno stock

Link to post
Share on other sites

...ufufuf aj prvo razmisli i probaj da nadjes tacne podatke sve ih imas na internetu !!!

...izbecicemo nepotrebno ispravljanje, bez ljutnje samo me mrzi da pisem a smetaju mi netacni podaci ! :buba:

E36 M3 GT modifikovana verzija 3.0 agregata od 286ks bi trebalo da ima 295ks ! tako da i nije velika razlika !

...prenos na ovom M3 grupe A je sekvencijalni sa 6 stepeni prenosa, zupcanici sa ravnim zubima naravno, smanjuju mu gubitke u prenosu tako da bi trebalo da ima minimum 10% manje gubitke (vecu snagu na tockovima) od stock M3 sa 5 brzina manuelnim menjacem, naravno kad bi poredili identicne motore !

+ airbox

+ bregaste

+ kompletno ubrizgavanje, dizne, kompjuter, pumpa....

+ gorivo

+ i jos gomila stvari u samom motoru i oko njega...

...tako da je ova snaga daaaaleeeekoooooooo od ocekivane ! :buba:

Link to post
Share on other sites
Zar Pavlika nije vozi plavi 206 sa belim farovima? Jel i ove sezone vozi za G.A.G.A. ford?

...na zagubici je bio crveno beli, farbanje za njih je bar maciji kasalj ! :buba:

...za koga ce da vozi tek ce se videti !

Link to post
Share on other sites

da, naravno, u sokobanji je bio plavi :buba: ko ce im znati. A pavlika je looood sam po sebi. Mislim da ce voziti za G.A.G.A.-u . Oni i prave zagubicu ove godine.

Link to post
Share on other sites
Ako si mislio da sam rekao da m3gt ide 220km/h onda si pogresio,mislio sam na snagu na tockovima,mada priznajem da nisam bio dovoljno precizan.

...ma opusteno, razumeo sam te za snagu na tockovima, nego rekao si da ima preko 300ks ! ...na to sam samo stavio reply ! :buba:

...inace merenje sa popustom kosta 30eu, pa ako nekog zanima koliko ima konja u ljubimcu...

Link to post
Share on other sites

Ma ne,ja sam mislio na taj beli m3 da ima preko 300 konja.A koliko znam razlika izmedju GT-a i obicnog s50 je u bregastim i usisu i zato je jaci za devet konja.

Jesi svog merio koliko ima na tockovima?

Link to post
Share on other sites