Recommended Posts

Danas je poceo da me zeza nesto,uspeo sam da snimim sta se desava,vozio sam se par desetina kilometara,dosao kuci i dao sam kontakt i vidim da se isto desava na kontaktu samo,i kad digne temperaturu ja ugasim upalim odmah auto ono stoji na sredini normalno...ako vas ne mrzi pogledajte snimak do kraja traje 2min

pa ako neko zna sta moze da bude bilo bi od velike pomoci :)

evo snimka

Link to post
Share on other sites

Pre sam nailazio na netu da moze biti do kondenzatora u tabli. Procesljaj malo pa ces sigurno naci. Probaj traziti recimo e34 temperature gauge instrument cluster repair

Link to post
Share on other sites

Mom drugaru se nesto slicno desava na e34,njemu auto u voznji na otvorenom odjednom digne do crvenog pa se polako vrati u normalu,isto tako i u leru. a pritom ne kuva ne duva creva... I nema pojma sta je...

Link to post
Share on other sites
  • 10 months later...

Meni se ovo desavalo danas na E30 m40. Kazaljka je dosla skoro do one crte desno posle polovine. Negde pred kraj voznje se vratila malo u normalu. Ima li neko pretpostavku sta bi moglo da bude ?

Link to post
Share on other sites

Iskreno meni ovo lici da je sa tablom problem, a mozda i kontakt termodavaca. Kod mene je da kada ga otkacim zakucava u crveno skala. Mozda ti je i on negde malo oslabio kontakt pa naginje ka crvenom...

Link to post
Share on other sites