e39 530d traktorce :)


Recommended Posts

Ma kakvi 2,2 ipo max

Sta ima bilo kod od toga da laze potrosnju na autu? Sve i da mi auto trosi 25,3l ili 5,3l nevidim razlog nevernih toma da teraju mak na konac?

Neplaniram da ga prodam,pa da kazem da zbog toga ko ciga hvalim svog konja.Prezadovoljan sam performansama i potrosnjom.

Jednostavno tolika mi je potrosnja u uslovima koje sam opisao,kao i @Lukae39,ja bez problema mogu da mu poverujem.

Na kraju,meni je Yugo 45 900ccm trosio 10L,sta sam trebao da kazem nekom ko vozi e36 318 da nema sanse da trosi manje od 20L,jer je duplo jaci motor???Posle tog juga,e36 mi je trosio 10-12L gasa i bio sam prezadovoljan.

Link to post
Share on other sites

Uostalom,@cobanoti je pokrenuo lavinu,sa izjavom da mu je potrosnja 12L,onda je dodao slike i napisao kolko je sipao,kolko je presao,i po svim podacima koje je izneo potrosnja mu je 6,12L.

Link to post
Share on other sites

Druze ja vozim 3.0 vec deveta godina i gas u patos i laganica porodicna voznja minimalno sam uspeo da ga spustim na 6,8 na 120 auto put a 5,3 mi i dalje kopa oko :pleasantry: onda je moj pravo traktorce uostalom nevidim svrhu ovoga razlika nije u pola litre nego preko 3 uostalom ja ga obozavam i da trosi :worshipbmwts9: 20L.

+1 , samo kad bi nam drzava jela manje para za porez :)

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Dosla zima skinut letnji set bbs a stavljen zimski sa style 67 laznim felnama jer su 17 ali nisu toliko lose posluzice za zimu opet su lepse nego celicne ! Posle ovih bbs sa bilo kojim drugim felnama izgleda smesno ali... DSC09039.jpg

залить картинку на форум DSC09040.jpg

фотохостинг бесплатно DSC09041.jpg

image uploader DSC09042.jpg

фотохостинг png DSC09043.jpg

upload DSC09044.jpg

хостинг изображений gif

Link to post
Share on other sites