Recommended Posts

  • 2 weeks later...

pa vidis od jacih stavki ima maglenke,podizace samo nema...a imace i njih...osim zadnjih podizaca bukvalno sve ima i neznam sta tu nebi bilo ful... interesantan si ti neki deckic ..

Link to post
Share on other sites

pa vidis od jacih stavki ima maglenke,podizace samo nema...a imace i njih...osim zadnjih podizaca bukvalno sve ima i neznam sta tu nebi bilo ful... interesantan si ti neki deckic ..

Druže ne zalazi na tu teritoriju :)

Bitno je da si ti zadovoljan autom, sve ostalo iskuliraj :)

Ja bi mu samo promenio unutra tablu (boju u crno) tepih i tapacire (ali to je samo moje mišljenje :) ). Nekako mi kod e36 najlepše čuči crn enterijer. A i lepša mi je unutra novija tabla, nekako izgleda auto "modernije".

I možda bi mu malo tu crnu boju razbio za zadnjim stopaljkama sa belim migavcima ....

U svakom slučaju nategni ga kako tebi odgovara i samo cepaj :D

Link to post
Share on other sites

Ma ja sam zadovoljan autom stopovi su farbani i danas sam bas nitro razredjivacem skinuo sa rikverc svetla i sad dolazi do izrazaja..tek sam ga uzeo polako,planiram dosta toga da uradim,ali otom potom jedno po jedno..Ja sam ovde prvoshodno zbog druzenja,mozda su kolege BMW-ovci po necemu i u pravu,ali mislim da nemoramo da se prepucavamo oko nekih nebitnih stvari..Bice prilika pa cemo se i licno upoznati i druziti.... ;) :D

Link to post
Share on other sites