530d M-Paket Silber


Recommended Posts

Limuzinu sam morao da ženim, jednostavno mi se nije isplatilo da ulažem,a turbo je bio pri kraju,menjač od ispod bio masan. Ode limo dodje karavance. Odlučno očuvan, mazen i pazen. 8 godina kod zadnjeg vlasnika, garaziran, a ja sam treći vlasnik. 2002 godište, 265000 km sa servusnom knjižicom. Jedino nedostaju styling 66 felne.

Evo jedna slika enterijera dok ne uspem da ga slikam ljudski.

dsc0100.jpg

Link to post
Share on other sites
  • Replies 58
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Haha priznaj da sam te ja naložio dok sam ja tražio karavana i dok smo se dopisivali Skyp-om ... :dance3: :dance3: :dance3:

Vrlo lepo izgleda unutra. Daj slike spoljašnosti.

Link to post
Share on other sites

Haha priznaj da sam te ja naložio dok sam ja tražio karavana i dok smo se dopisivali Skyp-om ... :dance3: :dance3: :dance3:

Vrlo lepo izgleda unutra. Daj slike spoljašnosti.

A ko je tebe nalozio za vagonce???

Link to post
Share on other sites

Odlican, nema sta. Ja sam sad oterao auto da mi se sve lajsne branika i vrata ofarbaju u mat crnu, jer na siv auto odlicno stoji.

Link to post
Share on other sites

Nadam se da će dobro da posluži. Treba servisna knjižica da mi stigne, ostavio sam je da odradi upis poslednjeg servisa jer nije bio upisan. Ovo je zimski set na njemu. Gume su prošle 10km plus oko 1200km koje sam ja vec napravio :)

Naučio sam jednu školu. Auta se kupuju samo od švaba.

Link to post
Share on other sites

Nadam se da će dobro da posluži. Treba servisna knjižica da mi stigne, ostavio sam je da odradi upis poslednjeg servisa jer nije bio upisan. Ovo je zimski set na njemu. Gume su prošle 10km plus oko 1200km koje sam ja vec napravio :)

Naučio sam jednu školu. Auta se kupuju samo od švaba.

That's talking about... I ja sam za to. Kupis, platis I ne mislis.

Link to post
Share on other sites

Tako je, ja sa mojim švabom :prankster2: sam se razumeo i ako on slabo priča engleski a ja ne znam nemački.

Odličan auto sa lepom opremom. u zdravlju da te služi.

Link to post
Share on other sites

Ajde da pitam pre nego sto narucim, da ne bih uzeo nesto pogresno. Tice se temperature. U gradu dodje crta na sredinu,tacnije ide do 93 celzijusa i varira od 90 do 93, barem onoliko koliko sam ja pratio. Na autoputu varira od 60 pa do 75 u zavisnosti da li ga stisnem malo, ide li po ravnom ili uzbrdo ,itd... Sto se tice potrosnje po nekim mojim merenjima tu je oko 6.7 litra autoput. Jel da menjam termostat? Ili sta?

Evo ga link, trebalo bi da je to to.

http://www.amazon.de/Vemo-V20-99-1265-THERMOSTAT-BMW-E46/dp/B0068MV1SY

Jedan parksenzor nije ispravan, isprobavani po sluhu. Novi je vec na putu. :)

Link to post
Share on other sites

Ajde da pitam pre nego sto narucim, da ne bih uzeo nesto pogresno. Tice se temperature. U gradu dodje crta na sredinu,tacnije ide do 93 celzijusa i varira od 90 do 93, barem onoliko koliko sam ja pratio. Na autoputu varira od 60 pa do 75 u zavisnosti da li ga stisnem malo, ide li po ravnom ili uzbrdo ,itd... Sto se tice potrosnje po nekim mojim merenjima tu je oko 6.7 litra autoput. Jel da menjam termostat? Ili sta?

Evo ga link, trebalo bi da je to to.

http://www.amazon.de/Vemo-V20-99-1265-THERMOSTAT-BMW-E46/dp/B0068MV1SY

Jedan parksenzor nije ispravan, isprobavani po sluhu. Novi je vec na putu. :)

Ako vec hoces da menjas termostat, naruci u BMW Line-u dok si u Srbiji. Izace ti malo jeftinije.

P.S. I ja na bordu kompjuteru u toku voznje drzim podatak o temperaturi motora. :acute:

Link to post
Share on other sites

Nisam više u Srbiji,nazalost bio sam na produženi vikend :( ovde u Bmw-u košta oko 60 eura taj termostat.

@vladabmwe30: Auto me je koštao 3900 plus put,plave table,idt... Jos nekih 250. Što znači oko 4150 eura me koštao auto. Lično mislim da vredi toliko, jer dobio sam nove zimske gume u vrednosti od 500 eura sa računom. Takodje je i servisna knjiga tu.

Link to post
Share on other sites