Koja je ovo oprema?


Recommended Posts

Razmisljam o kupovini nekog polovnog e90 pa razgledam oglase po malo. Naisao sam na ovaj sa opisom vlasnika dole: http://www.polovniautomobili.com/oglas5420075/bmw_318_d/

Zanima me koja je to oprema koju opisuje kao:

- radar koji zaustavljanje vozilo ako vozac ne primeti prepreku

- farovi koji prate krivinu

Jel to fabricka oprema ili neki custom work?

Evo celog opisa ako oglas istekne:

extra stanje, sva oprema start stop sistem kompjuter sam iskljucuje motor tj gasi prilikom zaustavljanja automobila na semaforu, pneumatici koji nemogu da se buse run flat najnovija tehnologija znaci fabricki nema dizalicu i kljuc za tockove posto nije potrebno jer gume nemogu da eksplodiraju niti se buse senzori za pracenje pritiska u gumama motor n47 poslednja generacija najnoviji tip motora, senzori za svetla sama se ukljucuju kada pada mrak ili u tunelu automacko zaokretanje farova u krivinama znaci prilikom skretanja u krivinu farovi

znaci prate krivinu, senzori za kisu gepek se otvara na daljinski, radar sistem koji sam pomocu kompjutera zaustavlja vozilo u slucaju neke prepreke na putu ako to ne uoci vozac aktivira se abs sistem i auto se sam zaustalja 8*air bag i jos dosta dosta opreme

Link to post
Share on other sites

To je fabricka oprema ali ih nema puno u e90. "Radar" je redak i kod e60. Ova koju gledas ima dosta dobru opremu. Fali mu koza i siber. Fotografije su lose pa se ne moze po njima proceniti stanje vozila ali, u svakom slucaju, ne deluje kao los.

Link to post
Share on other sites

Primetio sam da je cena preterana ali nisam razmisljao da je oglas lazan... Reko bas da vidim sta nudi za te pare pa sam naisao na tu nestandardnu opremu u opisu.

Zasto bi neko stavljao ovakav lazan oglas, sta postize time?

Link to post
Share on other sites

" pneumatici koji nemogu da se buse run flat najnovija tehnologija znaci fabricki nema dizalicu i kljuc za tockove posto nije potrebno jer gume nemogu da eksplodiraju niti se buse "

Glupost.

I opis mu je takav, a ROF bas i nisu najnovija tehnologija, i itekako moze da se probusi.

Link to post
Share on other sites

" pneumatici koji nemogu da se buse run flat najnovija tehnologija znaci fabricki nema dizalicu i kljuc za tockove posto nije potrebno jer gume nemogu da eksplodiraju niti se buse "

Glupost.

I opis mu je takav, a ROF bas i nisu najnovija tehnologija, i itekako moze da se probusi.

Jel verujes da moj drugar vozi e90 318d i fabricki nema rezervni tocak. Ima onaj kit za satro reparaciju. Jebes auto bez rezervnog tocka i kazaljke za temperaturu vode. Znam da ove u BMW bas zabole za moje misljenje, ali to sam im zamerio.

Djape, mojne da me shvatis pogresno

Link to post
Share on other sites

Jel verujes da moj drugar vozi e90 318d i fabricki nema rezervni tocak. Ima onaj kit za satro reparaciju. Jebes auto bez rezervnog tocka i kazaljke za temperaturu vode. Znam da ove u BMW bas zabole za moje misljenje, ali to sam im zamerio.

Djape, mojne da me shvatis pogresno

Naravno,i to poprilican broj automobila nema vec duze vreme.

Mnogo ljudi je ubacilo "copavce" da im zauzimaju sto manje mesta u gepeku, ali da imaju ipak rezervni tocak.

Link to post
Share on other sites

Sto se mene tice ROF je odlicna ideja.

Zvekne guma usred neke guzve npr. na Gazeli, ili usled nekog pljuska, ili zena vozi itd.

Mozes da se dovuces sa 30-40 km/h do kuce ili servisa ili do mesta gde mozes da repariras.

Ali ako si u nekoj vukojebini ili iseces ROF i nemas rezervni, mozes da se j.... sve sa setom za reparaciju :lol:

Link to post
Share on other sites

Upravu si, sto bih se ljutio ;)

Jel verujes da moj drugar vozi e90 318d i fabricki nema rezervni tocak. Ima onaj kit za satro reparaciju. Jebes auto bez rezervnog tocka i kazaljke za temperaturu vode. Znam da ove u BMW bas zabole za moje misljenje, ali to sam im zamerio.

Djape, mojne da me shvatis pogresno

Link to post
Share on other sites