Kupovina e36 1.8is


Recommended Posts

pozdrav,prvo me zanima dali je uopste realno ocekivati dobar e36 kupe za oko 2200eur? i na sta sve treba da pazim pri kupovini sem limarije? interesuje me jedino taj 1.8is motor... i podaci o potrosnji,odrzavanju... hvala vam :)

Link to post
Share on other sites

Mislim da bi za te pare mogao da nadjes lep primerak, ali naravno da je svaki macka u dzaku. Pre par meseci sam umalo uzeo ovaj..... krenuo sam da ti kopiram link ali ga nema, izgleda da ga je batica prodao. Imao je orange kozu, 17ice i seqvent plin, lepo ocuvan auto.

Link to post
Share on other sites

IS u e36 ima dve varijante, M42B18 i M44B19, jedan je 1.8 a jedan 1.9 kao sto ime kaze... Ovaj prvi ja imam u kocki i mogu ti reci da je jako dobar motor, trosi malo vise nego sto bi ocekivao od te kubikaze, valjda zato sto je dosta izvuceno iz njega, a sad da ti kazem kolko meni trosi to ti nista ne znaci jer sve zavisi kako ces da ga vozis. Oslusni da lanac nije otisao, to je jedna od stavki za koju su meni rekli da pazim kad sam kupovao.. Ovaj 1.9 je nesto jaci al to su nijanse.

Link to post
Share on other sites

Ako hoces odlicnog kupea 318i m43 javi da ti posaljem slike.

Auto je fabrika,ali bukvalno,ima sekvent plin atestiran,registrovan pre par dana,enterijer kao nov,ima automatsku klimu,limarijski perfektan.1996 god.

Cena je 2300e

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.