BMW Genius programme


Recommended Posts

Zna li neko nesto ovome?

Malo pre sam naleteo na to na netu, ali nisam siguran da sam skapirao o cemu se radi.

Zna li neko nesto konkretno, i ako moze da pojasni jednostvanim jezikom.

KOliko sam ja skapirao (a mislim da nisam kako treba), neka nova fora pri kupovini automobila,

koja treba da poveca prodaju.

NA koji nacin, o cemu se tacno radi?

Link to post
Share on other sites

Kako ja shvatam, u svaki prodajni salon pored prodavaca zaposljavaju po jednog ili vise tih "genija", koji ne rade na procenat i nije im cilj da ti prodaju auto vec samo da potencijalnom kupcu pruze sto vise informacija o automobilu/automobilima, koje ce oni pre toga jelte dobro da nabubace posto je u poslednje vreme tesko ispratiti i samo koje sve modele imaju a kamoli njihove karakteristike. Wow, kolika recenica xD

Link to post
Share on other sites

Svaka cast na recenici!!!

Mislim da sam skapirao, on mu dodje nesto kao upustvo za koriscenje na nogama...

A i u pravu si to za modele, sve ih je teze ispratiti, plus sve opcije koje mogu da se ugrade u njih.

Link to post
Share on other sites

Deluje interesantno...

Mada, verujem da bi se kod nas brzo smorio kad bi dosao neki pajser pun love i pun sebe.

Konkurisao sam za taj posao, i prosao u drugi krug.

Sad treba da snimim video u trajanju od dva minuta, u kom treba kratko da opisem ulogu Geniusa, i da demonstriram zasto sam bas ja najbolji kandidat za tu poziciju.

Ima li neko nekakvu pametnu ideju? Rok je deveti januar, a ja veze namam sa "samopredstavljanjem" u takvim formama...

Link to post
Share on other sites

Pa ako je za verovati onim otrcanim frazama iz amerikanskih filmova: Just be yourself :) Ne znam kako stojis sa engleskim ali na netu mozes da nadjes njihovo objasnjenje uloge Geniusa pa da to malo prepakujes i preslozis na svoj nacin. A sto se tice toga zasto si bas ti idealan kandidat za tu poziciju uvek mozes da ides na foru kako si pozitivan, otvoren, elokventan, umes sa ljudima(za sta ne znam koliko je istina) a i svakako bi valjalo napomenuti kako od malih nogu gajis strast prema njihovim proizvodima, kako si clan BMW Klub Srbija, kako i sam vozis BMW tralaala(za sta sam siguran da je istina) :P A ako nije tajna, kojim putem si konkurisao za taj posao?

Link to post
Share on other sites

A ako nije tajna, kojim putem si konkurisao za taj posao?

Nema tajne...konkurisao na oglas na netu....u Dablinu.... :dance3:

Vec sam osmislio neku pricu, jos treba da se usnimim, pa da saljem dalje.

E to ce tek da bude avantura.

Link to post
Share on other sites

Igore, verujem u tebe. Ja bih naveo sve to oko bmw i tebe u smislu, volim, znam, vozim. Ne bih uzimao njihovu prezentaciju sa neta, jer je to provaljeno. Budi svoj. Prica sa elokvencijom je glavni adut.

Link to post
Share on other sites

Hvala na podrsci.

I ja se nadam da ce uleteti ovo...bilo bi i lepo i korisno.

I ja sam mislio da bude opustena prica, ne neka "sluzbena"...

Ovo sam sastavio...jos da ubacim ko sam i sta sam, ali sustina bi bila ovo....

Dajte predloge...

"BMW Genius is something like a walking user’s manual, which is available to its users at any time.

The Role of BMW Genius is that on the simplest way, explain to customers and users all possibilities offered by BMW vehicles, ensure that users know well their car, and thus fully enjoy a ride of their BMW.

I believe I would be a perfect choice for this role, because I'm an avid fan of BMW cars, BMW philosophy, and always in the mood to spread that passion and love.

I’m very good at understanding the mechanics of the car, and know most of the systems on vehicles and opportunities that these systems can offer.

Also, I enjoy making people understand how things function on BMW cars, so that happy look in their eyes and delighted smile is my greatest reward."

Link to post
Share on other sites

Ako odes na kasting a soba nema prozore drz gace :D haha

SRECNO!

Thank you. :lol:

bez da se ulazim u sustinu, ispravi sledece:

is that in the simplest way

know well their cars

And Thank you. :lol:

Link to post
Share on other sites

Sustina je da sam prodavac nikakav.

Da uvalim nekome nesto, nemam dve cuke.

Ali ako bi mi posao bio da objasnim irskim duducima i punisicima sta sve ima u autu, to bi bilo cisto uzivanje.

Hvala na podrsci.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...