Recommended Posts

E...da...sad sam se setila...nekom Spaceku bi slatko stajala ova boja ...

Spacek je auto za intelektualce, preciznije umetnike (NE ESTRADNE) kojima je do toga da on ide "dve glave" stalo kao do lanjskog snega..Boja je grozna ali boja ne vozi auto!!!!!

Link to post
Share on other sites
Ovde se komentarise kich boja a ne model....

A ti bi vozio roze BMW????...ma daaaajjjj....

Ljiljo bez problema bi ga vozio sto ,bas je fazon ,svi voze crno,zatamnjeno,naprcano , a ti u ovom roze i jos obuces majicu sa miki maus crtezom na njoj zar nije fazon

Link to post
Share on other sites

Ovo nije nov nego polovan auto,nije facelift.A usput sto rece Ljilja ovde pricamo o boji a ne da li bi ga posedovao.naravno da bih ga prvi farbao sprejom dok ne skupim kintu da ga oteram kod ATKA

Link to post
Share on other sites

Verovao ili ne, ali ja bi da sam tezak burzuj kupio ovo nekoj ful plavusici koja voli da "zulja" kolena! ;)

Pa neka svi gledaju i nerviraju se i kenjaju kao sto mi sada radimo!

Link to post
Share on other sites

Ma znam i zato je sr*nje, ali kazem ti da sam burzuj isti auto, ista boja i najjaca plavusa u gradu (crnkama ne stoji roze ;) )

i iskesirao bi joj da se obuce najbolje i najyebozovnije sto je moguce!

E to je auto za TE svrhe stvoren!!!

Link to post
Share on other sites

vlado jesi li sigurna da najjacoj plavusi u gradu nije ispod casti da sedne u nesto sto ne kosta 200 000 eu, znas kako nase devojke umeju da dignu nos :D))))))))))))))))))))))))

mada, kao sto smo pricali.........kriza je, ko zna....

Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...

Malo kasnim sa ovom pricom...Nije strasno,dve godine :thumbsup:

Auto je zalepljen za opkladu,cisto informacije radi...U najezdi belih auomobila,koja i danas ne jenjava,nekako je prica navela da treba da se vodi roze auto,bas svima u inat...

I tako je i bilo...

15 dana se vozio po gradu i onda je vracen u normalno stanje...

th_IMG_1485.jpg

th_IMG_1486.jpg

th_IMG_1488.jpg

th_IMG_1538.jpg

th_IMG_1550.jpg

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

U Novom Sadu jedna plava barbika (provereno, nije tip) ima rozi Land Rover i to sve sa rozim felnama i unutrasnjosti, mislim da je često prakiran na Limanu II prema Štrandu...

Da bude najcrnje, dobro izgleda, ali samo zato što je nešto što se ne viđa često...

Link to post
Share on other sites