Recommended Posts

obrtaju su konstantno na 600,iskljucio sam mogucnost sonde mada mozda gresim zato sto radi ravnomerno, nema onog smrada na auspuhu i onog mirisa.Malo treba da se da veci gas pri polasku tj da ga konstantno drzim i turiram da bi ravnomerno krenuo.Znaci malo seca i malo je nemiran na leru sve drugo kad se krene je u redu.Kako resiti problem,dijagnostika mu ide sigurno ali na sta obratiti paznju koji kvarovi mogu da budu?

Link to post
Share on other sites

obrtaju su konstantno na 600,iskljucio sam mogucnost sonde mada mozda gresim zato sto radi ravnomerno, nema onog smrada na auspuhu i onog mirisa.Malo treba da se da veci gas pri polasku tj da ga konstantno drzim i turiram da bi ravnomerno krenuo.Znaci malo seca i malo je nemiran na leru sve drugo kad se krene je u redu.Kako resiti problem,dijagnostika mu ide sigurno ali na sta obratiti paznju koji kvarovi mogu da budu?

Meni se tako ponašao kada mu je "pašteta" bila loša. Probaj da izvadiš crevo što ide iz paštetice u glavu, i da ga začepiš privremeno. Ako lepo "sastavi", znaš šta ti je menjati :)

edit: Pašteta je na slici pod brojem 1.

qd.png

Link to post
Share on other sites

Bobane,SMG,hvala na brzim odgovorima kvar je ustanovljen zahvaljujuci vama,na prvi pogled je sve bilo lepo ali kada sam blize pogledao crevo na pastetici je bilo malo vise labavo i malo izvuceno, malo ispucalo i imalo je par rupica ,bilo je "krto" skroz.Malo sam ga zasekao vratio i lepo ugurao-motor je lepo sastavio posle toga i hvala jos jednom sada radi perfektno bez trzavica.

Link to post
Share on other sites