Recommended Posts

  • Replies 66
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Što se felni tiče,ja ne mogu da verujem da sam jedini kome se one sviđaju... :D

Možda će vam lepše izgledati kada ispoliram rubove,ofarbam ih i kada vratim ispolirane čepove.

Inače još to malo što je ostalo da se vrati nikako da stignem zbog posla,s tim što znakove moram nove da uzmem pošto su moji izbledeli.

Link to post
Share on other sites

lepo je sredjeno ovo , sto se felni tice svako ima svoj ukus one se najlakse promene kad se ima malo suskavica :) ,Bitno je da si ga top sredio vidim fale ti lajsne oko prozora pozadi vidi sredi jos to i bombonica ,sto se tice felni slazem se sa ostalima po meni neka 16ica sa malo ozbiljnijim falcom i J naravano onda bi bio stvarno pravii :)

Link to post
Share on other sites

Što se felni tiče,ja ne mogu da verujem da sam jedini kome se one sviđaju... :D

Nisi jedini, meni se svidjaju ali lepse bi mu stojale neke malo vece. Ali polako, skupi kesa za neke dobre pletene sa vecim falcom, nemoj da kupujes bilo sta jer mu ove ne stoje ruzno..

Link to post
Share on other sites

lepo je sredjeno ovo , sto se felni tice svako ima svoj ukus one se najlakse promene kad se ima malo suskavica :) ,Bitno je da si ga top sredio vidim fale ti lajsne oko prozora pozadi vidi sredi jos to i bombonica ,sto se tice felni slazem se sa ostalima po meni neka 16ica sa malo ozbiljnijim falcom i J naravano onda bi bio stvarno pravii :)

Zahvaljujem.

Inace sve je od delova na broju samo mi posao ne dozvoljava vec dve nedelje da vratim to na mesto.

Link to post
Share on other sites

Nisi jedini, meni se svidjaju ali lepse bi mu stojale neke malo vece. Ali polako, skupi kesa za neke dobre pletene sa vecim falcom, nemoj da kupujes bilo sta jer mu ove ne stoje ruzno..

E hvala Bogu da se neko samnom slaze...☺

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Veliki pozdrav drugari.

Posle skoro mesec dana nekako stigoh da se malo odmorim pa i da sednem za računar i napišem po neki post.

Što se tiče moje "benkule" ne mogu se pohvaliti da je odrađeno nešto specijalno,jer od posla ne stižem da joj posvetim punu pažnju.Tako će biti cele zime,tačnije zimu će provesti pod ciradom i čekaće proleće jer za mesec dana odlazim u kopnenu zonu bezbednosti te se po povratku očekuje nastavak sređivanja.

U međuvremenu sam nabavio po nesto od zanimljivih stvarčica i ispolirao sam automobil prvi put od farbanja,ali isto tako još nisam vratio okvir na zadnjem desnom prozoru.Obećavam da će biti vraćen u toku nedelje... :D

Spuštanje,točkovi i još po nešto nakon KZB-a.

Kvaka sa bravicom za kasetu,prazne kasete za snimanje klasičnih stvari iz "80-ih... :D

xoqh37.jpg

vil2y1.jpg

I nešto od samog auta...

fbvy34.jpg

2hd669l.jpg

abhxf6.jpg

27b6q.jpg

Link to post
Share on other sites

Sto si zadnju tablicu tako nisko namontirao?

treba da ide u ravni sa stopovima,bas je ruzno ovako,kao riba sa spustenim dupetom :)

Tek kada sam je postavio video sam da sam ujebao stvar sa rupama... :D

Ovih dana kada budem vraćao okvir na prozoru podićiću i tablicu... :D

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Vidi odradi neku sliku malo vece rezolucije iz nekog sexy ugla pre nego sto ode pod ciradu, da je turim na pozadinu. Mnogo mi se svidja bimer. :D

Trazio sam i dangari ali njega nema da je odradi. :)

Link to post
Share on other sites

Vidi odradi neku sliku malo vece rezolucije iz nekog sexy ugla pre nego sto ode pod ciradu, da je turim na pozadinu. Mnogo mi se svidja bimer. :D

Trazio sam i dangari ali njega nema da je odradi. :)

Ne mogu da ti obećam da ću slikati auto pošto sam u gužvi sa poslom,ali ti mogu poslati neku od ovih slika pošto ih imam u većoj rezoluciji kao mali kompromis do sledeće godine kada će ih biti sigurno.

Inače drago mi je da ti se sviđa auto i potpuno si upravu što se tiče Dangarinog auta.Definitivno zaslužuje sve pohvale... :D

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...