Recommended Posts

jedan info,uzeo sa punta novog 2010 godiste ima 70000 km samo redovan servis,a od delova nisam imao prilike da kupujem nista osim levi retrovizor koji je 12000 dinara (radnicka klasa) :dance3:

Burazeru ti si onda imao puuuunoo srece.

Isto 2010. godiste, nov kupljen, 65.000km i menjano 100 stvari, redovno odrzavan sa kvalitetnim delovima.

Ja mislim da je to auto za koji sam cuo najvise "to im je boljka" kvarova. Anlaser pojede kuciste - to je normalno, 3x zuji motor ventilatora u garanciji - to je normalno, pusta semering biraca brzina - to je normalno, druk pojebe kvacilo - to je normalno, auspuh overio pre 5.000km - to je normalno.... Viljuske zamenjene, komplet auspuh, set kvacila, diskovi, majonez na cepu ulja itd itd...

"JBG TO IM JE BOLJKA TO JE NORMALNO DA RIKNE..."

Manje vise smece, al jbg kamata 4.5% + popust 1.000e na Yuga pod presu + 1.000e sajamski popust - to je za matorog dosta :D

Jedini plus - potrosnja i jeftini delovi

Link to post
Share on other sites

za NS_320i

ja stvarno nisam imao neke probleme sa njim,osim sto je u pocetku trosio ulje,na 3500 kilometara krenem za trst sa njim,on popije 600 ml,dakle na 750 km.posle je poceo da smanjuje potrosnju,mada i sad zna da cugne :D kad preteram za razvlacenjem.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...