Recommended Posts

Vozio sam par dana drugarov e46 isti model kao moj 320d restajling isto godiste itd... I kod njega je dosta mekse kvacilo pa me zanima posto je meni tvrdo dosta kvacilo i tako ga vozim vec nepuno 50000km jel ja imam problem sa kvacilom korpom ili necim trecem jer je dosta tvrdje u odnosu na kvacilo od druga u 320d?Bukvalno kad sam presao u moj auto iz njegovog jedva sam se navikao na moje traktorce :D

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Niko nista...? :) Jel moguce da treba da se ozraci kvacilo jer ponekad imam osjecaj da kad stisnem kvacilo kao da ne odvoji fino...? Kako se ozracuje kvacilo kod e46 na doljnjem cilindru ili?

Link to post
Share on other sites

Ko zna koji je set stavljen kad je menjan ili poluga koja gura druk negde zapinje.Moras da skines menjac i da proveris kakvo je stanje korpe tj celog seta.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

Link to post
Share on other sites
  • 6 months later...

a zasto moje kvacilo omeksa i bude masu prijatnije za saltanje tj prelazi izmedju brzina se bukvalno ne osjeti nema onog udara blagoh pozadi pri naglom pustanju kvacila nakon sto idem u rikverc u neku vecu stranu i tako ga iscimam par puta na kvacilo u toj strani... Sta se desava u tom momentu na kvacilu...Kontam da se tako opterecuje ( pali ) lamela korpa itd al posle toga neko vreme (desetak minuta) je uzivancija saltati menjac i kvacilo se odvaja vrhunski... Stvarno glupa stvar al to sam primjetio pa me zanima zasto? :)

Link to post
Share on other sites