Recommended Posts

evo ja cu samo da napomenem da moj autic trosi plina na otvorenom 10 a po gradu 14 litara....pa vi sad to preracunajte u benzin.....a da inace mi je motor 2.5 m20.....

Link to post
Share on other sites
Kao sto rekoh, neverujem, ali bih voleo da je to zaista tako.

Dzoni, pa ti si cackao motor i o tome se pricalo ali o potrosnji nesto nisi govorio, nego hajde ti reci koliko tvoja 3-ojka trosi, koja je takodje 2.7 turbo?

Predpostavljam da se radi o cifri od nekih recimo 8 litara. :rolleyes: Moje pitanje za Dzonija posto je on najubedjeniji u ovoj prici a onda i za sve ostale koji veruju u ovaj fantastican rezultat je:

Jesu li ing. u bmw-u, ili bolje receno celoj auto-industriji tolike neznalica kada nisu mogli da naprave motor sa tolikom (tolickom) potrosnjom?

Voleo bih da cujem konkretan odgovor na ovo pitanje, ako ga neko ima.

Prvo bi trebao da vidis da su to dva totalno razlicita motora,pa onda ti kao neki strucnjak da nesto kazes,cak i da kazaljka laze , ne laze pistolj na benzinskoj pumpi kojim se sipa gorivo,i usput se izracuna

Link to post
Share on other sites
evo ja cu samo da napomenem da moj autic trosi plina na otvorenom 10 a po gradu 14 litara....pa vi sad to preracunajte u benzin.....a da inace mi je motor 2.5 m20.....
Vujke ne pisi gluposti!!Borko tvoj auto ide kao mecava!
Link to post
Share on other sites
Prvo bi trebao da vidis da su to dva totalno razlicita motora,pa onda ti kao neki strucnjak da nesto kazes,cak i da kazaljka laze , ne laze pistolj na benzinskoj pumpi kojim se sipa gorivo,i usput se izracuna

That's right!

Link to post
Share on other sites

aman nije glupost casna pionirska rec tolika je potrosnja a ako neverujes sta ja da ti radim....tvoja stvar.....ja znam da mi toliko trosi .....ali zna se kad ga teram do crvenog e onda bude oko 20litara plina....

Link to post
Share on other sites
evo ja cu samo da napomenem da moj autic trosi plina na otvorenom 10 a po gradu 14 litara....pa vi sad to preracunajte u benzin.....a da inace mi je motor 2.5 m20.....

Hitno u servis!

Radi ti samo na 2 cilindra!

Inace bi trosio koliko i trosi taj auto.

Link to post
Share on other sites

au bre ljudi sto ste tvrdoglavi auto besprekorno radi i sve je u najboljem redu.....stvarno toliko trosi....motor je nov.....

Link to post
Share on other sites

Auh jbt.

Izvinjavam se svima na ovakvom postu ali nadam se da se niko nece uvrediti, jer mi to i nije namera.

Nisam rekao nijednom ovde da sam ja neki strucnjak, vec na neverujem u to. Naravno, sve je moguce napraviti, kao sto je napravljeno dete iz epruvete, ali nesto ovako, sto nisu mogli ljudi iz bmw-a, malo je cudno. Na moje vrlo jednostavno pitanje, niko nije dao odgovor, a svi mi znamo i zasto.

Sto se tice nekih komentara, pa recimo i prozivanja od strane milosa525 i Mikija s38, sada bih ja trebao da se izdrkam po njihovim postovima, no naravno to necu uciniti jer bi onda ova tema otisla u nekom sasvim drugom pravcu.

Ne zelim da se raspravljam, jer kako ja smatram da ovde ima budala, takodje sam svestan da i mene neki ljudi smatraju budalom, te svako pluvanje bi bilo krajnje neumesno, jer smo svi ovde iz jednog prostog razloga, a to je ljubav prema ovoj marki automobila.

Za kraj, posto se vise necu oglasavati u ovoj temi, zelim jos jednom da kazem da ja u to neverujem, jer mi niko nije ubedio u suprotno. Tacnije, posto niko nije rekao da su ing iz bmw-a neznalice jer nisu znali da naprave jednu tako prostu stvar a sto su neki sa lakocom uradili, onda nema ni razloga da verujem da su se pojavili neki mnogo pametniji ljudi od njih.

Sa moje strane LOCK

Link to post
Share on other sites

TOOOOOOOOOOOO BAÅ  TI MAPETOVCIIIII :) :vampire: :vampire: :) :) :) :prankster2: :prankster2: :prankster2: :prankster2: :prankster2: :prankster2: :prankster2: :prankster2: :prankster2:

Link to post
Share on other sites

Dobro je, KLINIK, izvuce se ti nekako...jer bome, oni pravi Muppetovci su glavni likovi sa galerije, i njihov je komentar obicno poslednji..ono...pokopaju sve odozgo :)

Borko-Kume...vozi tu Azdaju..ako si ti zadovoljan mi smo jos vise :vampire:

Link to post
Share on other sites

ma ljudi ja uopste nisam rekao da toliko on trosi!!! nego sam se nadovezao na temu od 6L sa turbacem!!! znaci vako je bilo milos525 i ja smo otisli kod klinika na prvi servis posle uradjenog motora!!! krenuli nazad za bg i ja ga malo po gasu jer ga do tad nism vozio preko 120km i doso do 200km na 5500rpm i tako ga drzo nekih 10-ak km!!! i kada sam video sta pokazuje kazem milosu da slika da zapalim malo vatricu na forumu kao i sto je uspelo!!! malo zajebancije nikom neskodi!!!

P.S. nisam nikog hteo da vredjam nego da se zezam

kick bice snimaka kako ide samo da nadjem dobrog kamermana a pitaj nidzu crvenog kako ide malo smo se klali kad smo se vracali sa avale sa kimijevog rodjendana

ajd ziveli svi :)

Link to post
Share on other sites
ma ljudi ja uopste nisam rekao da toliko on trosi!!! nego sam se nadovezao na temu od 6L sa turbacem!!! znaci vako je bilo milos525 i ja smo otisli kod klinika na prvi servis posle uradjenog motora!!! krenuli nazad za bg i ja ga malo po gasu jer ga do tad nism vozio preko 120km i doso do 200km na 5500rpm i tako ga drzo nekih 10-ak km!!! i kada sam video sta pokazuje kazem milosu da slika da zapalim malo vatricu na forumu kao i sto je uspelo!!! malo zajebancije nikom neskodi!!!

P.S. nisam nikog hteo da vredjam nego da se zezam

kick bice snimaka kako ide samo da nadjem dobrog kamermana a pitaj nidzu crvenog kako ide malo smo se klali kad smo se vracali sa avale sa kimijevog rodjendana

ajd ziveli svi :)

Ideeee mnogo dobro,prva i druga su tu u trecoj se petarda katapultira!Stvarno za postovanje!
Link to post
Share on other sites