Recommended Posts

Evo da se pohvalim sa novom limuzinom posle e36. Sad je malo ozbiljnije vozilo. Što se tiče opreme ima masu tako da ne mogu da se setim svega mada po slikama je sve jasno. Za sada sam prezadovoljan, ima ulaganja kao u svako auto ali sve redom ide prvo ide servis osnovni pa posle ostalo šta mu sve fali. E sad zanima me samo koje ulje ide u ovaj motor i koliko litara? Evo par slika. 3e740161d7fd6283c42d1f782e5c53de.jpg

0fc4288cfd473d5d1e9dd4dbaaa631d1.jpg

4c3a462be77832e31994ed62f39db5b2.jpg

b46cb9f096e51f5800292d239d50df7e.jpg

9122f86ae45c9a7ea431f645dc7e7a8c.jpgeb6ff70a71c9eee69ee8e8ae0ffb2212.jpg

Link to post
Share on other sites

Prezadovoljan sam kako auto vuče, inače auto je 98godiste ima neke sportske amortizere pa je dosta spušten. Ovih dana moram da sredim stopu motora čekam da mi stigne i ima ulaganja oko prednjeg trapa. Zanima me kako mogu da proverim nivo ulja u menjacu i mijenja li se ulje u menjač?

Послато са D2303 уз помоћ Тапатока

Link to post
Share on other sites

Imam problem, kad upalim brisače i to samo ono jednom spustim dolje on nekoliko put predje pre stakla i zaustavi se. I dok ne ugasim auto ne može ponovo da se pokrene. Šta je problem?

Послато са D2303 уз помоћ Тапатока

Link to post
Share on other sites

Našao sam i upravo pravim. 117ff1c88dfa9c891e1fff6df0b4a1ae.jpg

Zanima me za šta služi ova bijela posuda zna li neko? Nalazi se na suvozačevoj strani.

b7bb0998c404f7ddc23d531d994ed3be.jpg

Послато са D2303 уз помоћ Тапатока

Link to post
Share on other sites

druze,vezano za ono crevo od hladnjaka

neznam kako si uspeo da nadjes samo tu "racvu",kod mene je isto bila slomljena ta sisica,pa je neko prepravio,ja sam pokusavao da nadjem drugo ali nema nigde,na kraju sam kupio novo iz originala 5.500din

nego,hteo sam da ti kazem,nije mi jasno kako i zasto ste isekli te fabricke selne,trebao si kompletno crevo prebaciti

Link to post
Share on other sites

Nije imalo fabricko crevo odgovarajuće, te sam morao ovako. I kod mene je neko prije mene popravljao ali je popustila. Nije imalo drugog načina sem ovako. A sto se tice ove gore boce nije mi logično da ima dvije jer ako malo bolje pogledaš vidi se u gornjem lijepom ćošku isto posuda za tečnost.

Послато са D2303 уз помоћ Тапатока

Link to post
Share on other sites

Delimično gresite :-)

Ta boca je za intezivno pranje...

Ukljucuje se na svako peto prskanje prskalica soferke ili aktivacijom intensive dugmeta na palici brisača i da, pere i farove. Bar je tako na e39 a verujem da je i na e38.

Detzardzent koji se sipa ima svoj kataloški broj u bmw-u.

Ja konkretno tu roknem običnu tečnost za šoferku + koncentrovani detaržent wurtov...

Link to post
Share on other sites

Jeste Sicko, e sad imam novi problem da se rijesi. Kad upalim brisače u bilo koji položaj oni predju nekoliko put i zaustave se na pola ponekad na kraju i dok ne ugasim auto i upalim neće da se vrate naravno moram prvo ponovo da ih aktiviram da se vrate na kraj i odma gasim kontakt da bi ostali dolje inače se zaustave na drugo mesto i ne mogu ponovo da ih aktiviram. Zna li neko u čemu je problem?

Послато са D2303 уз помоћ Тапатока

Link to post
Share on other sites