Recommended Posts

  • Replies 66
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Extra ti je auto! Chudo da si uopshte hteo da ga prodash jer je ovo izuzetno redak model. Na netu moze da se nadje svega par ovakvih u Hartge doradi i cene su im ludachke :rolleyes: U Beogradu je bio jedan potpuno isti(iste boje,sa istim felnama) na prodaju sa VA tablama i ishao sam da ga pogledam,pogodilo se da sam prvi ko je doshao na oglas.Lik ga je cenio 2800 na kraju ga je dao za 2500e prvom sledecem ko je doshao i izvadio kesh jer mu se bash zurilo za kintu a i nije bash najbolje znao shta prodaje.Ja sam ponudio moj bivshi auto u zamenu i doplatu od 600e ali kesh je kesh i tako ja ostadoh bez Hartge-a za male pare :D Chuvaj auto i uzivaj u njemu! :preved: Postavi shto vishe slika i ako mozesh postavi i neki snimak jer Hartge ima neverovatan zvuk pa bi da to chudo chujem ponovo! Pozdrav!

Link to post
Share on other sites

hvala druze da znas da cu da cuvam. planiram da radim usisnike na haubi i tribale

ne mogu da nadjem tehnicke podatke za njega posto je radjen za americko trziste tako mi rece lik sto sam kupio od njega

Link to post
Share on other sites

202702690BrbezI_th.jpg

Ja bih ti predlozio da nishta ne dirash na autu jer je i ovako prelep a i zadrzacesh oreginalnost koja ce mu mozda nekada dati na ceni ali to je vec tvoja stvar.. Boja poklopca oznachava koja je dorada u pitanju,da li je h26 ili h27, na autu koji sam ja gledao poklopac je bio crne boje a kod tebe je crvene.. stvarno ne znam koja je koja dorada..

Link to post
Share on other sites

Da nisi slucajno kupio ovaj auto u Leskovcu? Nikako da nadjem slike ali mislim da je to taj auto a mislim da je bila rasparva i na forumu za njega.

Link to post
Share on other sites

Koliko si ga platio ako nije tajna. Kad sam ga ja pitao za cenu reko mi je 4500e :rolleyes:

Link to post
Share on other sites

Poslednja cena ovog auta je bila 3200,sportski sam proverio.. Daj,keve ti,kazi nam koliko si ga ti na kraju platio..

A shto se tiche toga koja je dorada u pitanju,trebalo bi da crveni poklopac znachi da je to standardni motor sa Hartge izduvnom granom i daljim izduvom,shperovan diferencijal sa hladnjakom(slikaj molim te auto od pozadi sa donje strane),doradjenim m-trapom(prednji kod obichnog 325i i 325i-M technic se razlikuje pa na to kod tvog auta je ishla dorada).

Link to post
Share on other sites