Recommended Posts

  • Replies 66
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kockica ti je vrh (felne joj leze ko budali samar :vampire: :) ), na autu samo neke sitnice da se urade i to je to (po mom misljenju).

Link to post
Share on other sites
  • 7 months later...

Od originalnog E30 HARTGE (H26 H27) ja tu vidim samo poklopac ventila i pletene izduvne grane..

fali mali milion stvari

H26 i 27 nisu bili u M tehnik 2 vatijanti

Link to post
Share on other sites

H23,H25 i najjaci H27 sa 210 ili 215 ps neznam tacno,postojao je i jos jaci Hartge koji je uradjen u nekolik primeraka H35 sa 3.6 motorom od M-a!A to na slici je najobicniji sestak sa poklopcem i pletenim granama!

Link to post
Share on other sites
ovo je auto iz Sombora jel?

tj ex Sombor

da auto je iz Sombora.

Od originalnog E30 HARTGE (H26 H27) ja tu vidim samo poklopac ventila i pletene izduvne grane..

fali mali milion stvari

H26 i 27 nisu bili u M tehnik 2 vatijanti

brate neznam sta jos fali.

ali znam da sam ga vozio 240km/h i to na plin.

a 190km/h u 3 na 5000 obrtaja.

H23,H25 i najjaci H27 sa 210 ili 215 ps neznam tacno,postojao je i jos jaci Hartge koji je uradjen u nekolik primeraka H35 sa 3.6 motorom od M-a!A to na slici je najobicniji sestak sa poklopcem i pletenim granama!

neznam kako mogu to da proverim .

ja sam nasao neke likove iz svajcarske imaju istog tamo i kazu da je motor orginal

a sad jbg ja stvarno neznam meni je tako rekao lik iz Leskovca i ovaj iz Sombora kad sam prevodio.

Link to post
Share on other sites

Malo ga pretera, ti ispade da si se sa svima trkao i da ih sve deres, znam odlicno pandura iz Le od koga si uzo auto, i jednom prilikom smo se cimali na semaforu a ja sam tada vozio E36 325i , start skoro jednak ali sam ga posle 30ak metara dobijao , tako da nemoj da me ubedjujes jer i na tarabi pishe PI*KA ,pa nije. I koj se moj trkas sa dizelasima i onda se falis da si ih ostavio u pm.

Link to post
Share on other sites

dovescu ti decka koji vozi tu vektru i nije dizel nego benzinac

ja kazem do sad sto su se kacili za trkanje ni jedan nije mogao da pridje.

po vasoj prici jbg njega je i fica obilazio u p.m.

ja znam kako auto ide i zaboli me dali ces ti verovati u to.

Link to post
Share on other sites

Nema potrebe da se ljutis bas uradi neki snimak da vidim kako ide. Nisam imao prilike da vidim ali ti kazem sta mi drugar pricao. On je bio sa Vectrom 1.8 16v i kaze da nije mogo da mu se odlepi.

Link to post
Share on other sites

Ja nisam dovodio u pitanje nikad kako to auto ide. Samo sam hteo da kazem da stvari koje imas od hartge-a na autu kostaju 200E i svako je mogao da ih nakaci. To nije hartge, nemoj da se zanosis sa time. Tvoj auto je e30 325i FL M-tehnik 2, a naknadno su nakacene pletene grane i zamenjena dekla. O ovim aftermarket detaljima necu da pricam. Imas 170ks +/-(FW) i auto ide lepo. To svi znamo.

ajde jos, da bi bili sto posto sigurni, pogledaj sta pise na poklopcu ECU-a. pored motronica bi trbalo da ima i hartge plocica. pa slikaj

Link to post
Share on other sites