E34 M50B20 pomoć


Recommended Posts

Drugari,pomoć.Stojao mi je auto mesec dana,istekla reg,ostavljen ispravan,znaci vozen svaki dan,ima desetak litra goriva u njemu.Ispraznio mi akumulator za to vreme,nisam ga palio a ni skinuo kleme,juce napunio aku,i vergla lepo,ali do besvesti,da upali,nikako.Recite mi da li je osigurac za pumpu 23,gde je relej za pumpu kako da ga proverim i sta jos osim same pumpe.I da,kad sam stavio aku sva cetiri rade neprekidno,ne mogu da ih iskljucim.Znaci od mesec dana stojanja poludeo i pokvario se.Svaka pomoć dobrodosla,zivci su mi na izmaku,treba da ga registrujem a on me ubija...

Link to post
Share on other sites

Od kad je auto kod tebe? Možda je nekad imao alarm i ostala centrala. To je zbog sva četiri koja ne možeš da isključis, asociraju na to.

Link to post
Share on other sites

Od kad je auto kod tebe? Možda je nekad imao alarm i ostala centrala. To je zbog sva četiri koja ne možeš da isključis, asociraju na to.

Kod mene je od aprila.Jednom sam ga palio na kablove i isto mi je verglao kao i sad,kao na prazno,pretpostavio sam da je blokada,skinuo aku,kupio nov,stavio i upalio odmah.Moguce da je i sad blokada,ali ne znam sta da radim...

Link to post
Share on other sites

Hvala drugari,problem resen,stavio ponovo kleme,ovog puta prvo plus pa minus i upali na cvrgu.Znaci bio je alarm i blokada motora.Pretpostavljam da ima veze redosled stavljanja klema,kako god,ako nekom bude od pomoci nekad...

Link to post
Share on other sites