Recommended Posts

Otišao u Nemačku i uvezao 320d...18-ke Dotz,4 ključa,čipovan

http://image.jpg image.jpg

0_1.jpg

image.jpg

nije mi to bilo to...i prodam ga za smešne pare jer se u Beču pojavio još lepši....slike su sa oglasa

0273445958001.jpg

0273445958002.jpg

0273445958003.jpg

0273445958004.jpg

Link to post
Share on other sites

U pitanju je 318 d 2002 god,fabričko sportsko vešanje,tempomat,M-ov volan sa komandama,kratka M ručica,senzor za kišu,automatska klima,blutut,dobio i set Borbet alu felni sa zimskim,danas urađen mali servis...

ovo su slike sa carine...biće bolje ovih dana kad se opere

20150708_163833.jpg

20150708_163937.jpg

20150708_163852.jpg

Nema kadice i zadnji M branik

Link to post
Share on other sites

Prelep je svaka cast na boji i opremi. A i motor je zahvalan vozim isti :rofl: Makni samo ove obrvice sa farova i ubaci kozu i bice ekstra. Za sta ti je ovo drugo dugme pored kontrole proklizavanja? Za ocitavanje pritiska u gumama ili..

Link to post
Share on other sites

Hvala,motor je taman...mada kako je ovaj sa prvih slikao išao-bio bi dobitna kombinacija sa crnim,dugme nisam ni zagledao,pogledaću sutra šta je ,možda je i za pritisak guma...a kad smo kod guma-zadnje 255/35...široko :)

Link to post
Share on other sites

Prelep je svaka cast na boji i opremi. A i motor je zahvalan vozim isti :rofl: Makni samo ove obrvice sa farova i ubaci kozu i bice ekstra. Za sta ti je ovo drugo dugme pored kontrole proklizavanja? Za ocitavanje pritiska u gumama ili..

Dugme je za zadnju zavesicu

20150717_111542_1.jpg

Link to post
Share on other sites

ne znam dal je skupa ali sljaka,a sto se tiče osećaja volan-menjač kao da voziš drugi auto,imao sam 4 e46-e i na svakom drugačiji volan :),imao sam i 2 astre H,jednu običnu sa 1.7 motorom a druga 1.9 sa 150 ks ,fabrička verzija sport sa 18-ma,ids-plus sistemom sa zadebljanim volanom...isto 2 različita sveta što se tiče osećaja

image.jpg20150326_114650.jpg

Link to post
Share on other sites

Kad sam kupio moju e46 icu na njoj je bio onaj odvratni cetvorokraki volan. Nakon promene za sportski trokraki bio je lepsi sto puta i korisniji zbog funkcija ali ruku na srce, sam osecaj je daleko bolji na cetvorokrakom jer je deblji zato je ovaj m-ov savrsen. A svi kazu da je rucica prava stvar mislio sam vise koja je razlika prilikom saltanja?

Sent from my HTC One using Tapatalk

Link to post
Share on other sites

kraći hod,dosta je precizniji..takav mi je utisak,imao sam i na kupeu 325 e36 pre 15 godina M ručicu kratku i tada sam bio oduševljen prilikom svake promene brzine-škljocne kao na M3-ci...evo slika kupe-a ali sam sebe morao malo maskirati... :) kraj ludih 90-tih stajling a ja klinjo tek položio

IMG_000_Copy.jpg

Link to post
Share on other sites

A mislim da je i mnogo skupa stvar ta zavesica :)

Dobio sam je fabrički ugradjenu i mogu ti reći da je poprilično koristim,

čak i noću jer senči farove od vozila iza mene, a možeš po potrebi da je brzo i dižeš i spustaš.

Link to post
Share on other sites

@ Nikolam3

Taman sam hteo da ti napisem "sto si ga prodao ?!? "

A onda sam video crnog. Bas je lep. Sa srecom ...

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...