Recommended Posts

Drugari,zanima me kakav je to autić,2001vo godiste,reg,316i318nisam siguran,dobijam ga u nekoj kompenzaciji,3200e.dali je to jaka cena,kako se prodaju,mene lično ne zanima nesto mnogo,vise mi je da ga prodam nego vozim.

Kakvi su na prodaji,dali se isplati uzeti itd,u odličnom je stanju

Link to post
Share on other sites

Jaka je cena, jedan stoji na oglasima vec godinu dana 2700e, tako su mi bar rekli..

Sto jaka cena...pa po tebi e46 ne vredi vise ni jedan od 4.000! Najbolje da ga da za 2000,pa ni Zunto nije ispod 2500 to godiste....svasta cu cuti!

Link to post
Share on other sites

Drugari,zanima me kakav je to autić,2001vo godiste,reg,316i318nisam siguran,dobijam ga u nekoj kompenzaciji,3200e.dali je to jaka cena,kako se prodaju,mene lično ne zanima nesto mnogo,vise mi je da ga prodam nego vozim.

Kakvi su na prodaji,dali se isplati uzeti itd,u odličnom je stanju

Ja imao ali e36,solidan auto,gotovo sve isto kao i limuzina sem zadnjeg kraja,ali je problem bio u delovima limarije,kad odu zadnji rubovi mora se celo krilo do vrata menjati jer nije bio da se kupi samo rub,proveri kako je na e46,meni se licno svidja,cena i preko je niza od limuzine ali se puno vozio taj model.kao gradski auto,mislim da je cena jaka jer su preko 2003god oko 2000 evra solidni,mislim na benzince,318d i 320d vec imaju cenu,moj e36 compact sam prodao za 7 dana,i dan danas se vozi po NS I dobro izgleda,za trgovinu nije to tvrdim

Link to post
Share on other sites