Imam čudan problem sa strujom - E34 525i iz 90 god.


Recommended Posts

Auto mi savrseno radi po par dana i onda mi se odjednom desi u voznji sljedece: krene trzati i ugasi mi se auto i resetuje mi se i sat za vrijeme na boardu!? Auto ima i ugradjen obicni plin i odlicno radi i na benzinu i na plinu medjutim kad mi se ovaj problem javi to se desi identicno i na benzinu i na plinu. Sta se tu zapravo desava?

Link to post
Share on other sites

Drug novi akumulator sam stavio prije 3 dana ali mi se i prije toga isto desavalo. Do cega moze biti ??? Akumulator je nov Exide 80Ah 700A.

Link to post
Share on other sites

Stvarno ne znam, ja sam samo preneo šta se meni dešavalo (pobudilo me da ostavim komentar ono sa bordom). Ja da kucnem u drvo, nemam problem više od godinu dana ... a izluđivalo me najstrašnije ...

Link to post
Share on other sites

Meni se desavala da kad upalim svetla (kratka, oborena, kako vec ko zove), a bili su ksenoni, padnu obrtaji i zastuca motor. Duga nista, pozicija nista, samo kad su kratka u pitanju. Pregledao sam instalaciju oko motora sve, i onda sam nasao da je problem u gepeku kod akumulatora. Kabl za masu je bio los (minus klema na karoseriju). Od kako sam njega zamenio, problem je resen. Tako da mozda je i kod tebe slicno.

Послато са Lenovo A916 уз помоћ Тапатока

Link to post
Share on other sites